Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Sonic Oyunu Geliştirilmekte Olduğu Doğrulandı

Ana Sonic oyununun piyasaya çıkmasından bu yana epey süre geçti. İkonik karakterin hayranları sevinir çünkü yeni bir Sonic oyununun gelişimine girdiği doğrulanmış durumda.

Haftasonu SXSW Sonic panelinde Sonic Team başkanı Takashi Iizuka’dan geldi. Stüdyonun bir sonraki büyük Sonic the Hedgehog unvanında “prodüksiyona başladığını” söyledi. Yeni oyunun ismi Sonic the Hedgehog olacağı doğrulanmış oldu.


Lizuka, panelin kapanmasına yönelik bir sonraki ana Sonic oyunun durumu hakkında bazı bilgiler paylaştı. Sonic Team’in “bir sonraki büyük Sonic ünvanında geliştirmeye başladığını” söyleyerek çok fazla bilgi açıklamadı. “Ekibin“ gelecekte sizinle daha fazla haber paylaşmak için heyecanlanacağını ekledi. Şimdilik gösterecek bir şey olana kadar sabrınız için teşekkür ederiz. ” açıklamasında bulundu.

Yeni Sonic Oyunu Geliştirilmekte Olduğu Doğrulandı

Bu, ekibin yeni oyunu açıklamadan bir süre önce olabileceğini düşündürmektedir. 2019’da Sonic the Hedgehog oyunu duyurulacak mı henüz bu konu netlik kazanmış değil. Kısaca bu oyunun ne zaman piyasaya sürüleceğine dair hiçbir bilgi yok.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu