Yeni Sonic Oyunu Geliştirilmekte Olduğu Doğrulandı - TeknoDiot.com

Yeni Sonic Oyunu Geliştirilmekte Olduğu Doğrulandı

Abone Ol 

Ana Sonic oyununun piyasaya çıkmasından bu yana epey süre geçti. İkonik karakterin hayranları sevinir çünkü yeni bir Sonic oyununun gelişimine girdiği doğrulanmış durumda.

takipçi satın al
takipçi satın al

Haftasonu SXSW Sonic panelinde Sonic Team başkanı Takashi Iizuka’dan geldi. Stüdyonun bir sonraki büyük Sonic the Hedgehog unvanında “prodüksiyona başladığını” söyledi. Yeni oyunun ismi Sonic the Hedgehog olacağı doğrulanmış oldu.

Lizuka, panelin kapanmasına yönelik bir sonraki ana Sonic oyunun durumu hakkında bazı bilgiler paylaştı. Sonic Team’in “bir sonraki büyük Sonic ünvanında geliştirmeye başladığını” söyleyerek çok fazla bilgi açıklamadı. “Ekibin“ gelecekte sizinle daha fazla haber paylaşmak için heyecanlanacağını ekledi. Şimdilik gösterecek bir şey olana kadar sabrınız için teşekkür ederiz. ” açıklamasında bulundu.

Yeni Sonic Oyunu Geliştirilmekte Olduğu Doğrulandı

Bu, ekibin yeni oyunu açıklamadan bir süre önce olabileceğini düşündürmektedir. 2019’da Sonic the Hedgehog oyunu duyurulacak mı henüz bu konu netlik kazanmış değil. Kısaca bu oyunun ne zaman piyasaya sürüleceğine dair hiçbir bilgi yok.

Göz atın:   The Last of Us Part II Satış Rakamları Belli Oldu (En Çok Satan PS4 Oyunu Oldu)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu