Yeni Sınıf Nova Tüm Platformlarda Black Desert Evrenine Geliyor

Abone Ol 

Pearl Abyss bugün, yeni sınıf Nova’nın PC, mobil ve konsol dahil tüm platformlarda Black Desert dünyasına geldiğini duyurdu.

Dünyanın dört bir yanından Maceracılar artık buz gibi soğuk Sabah Yıldızı’nı ve Quoratum kalkanını kullanan Calpheon Krallığı’nın son yıldızı Nova’yı oynayabilecekler. Nova, yıkıcı saldırılar ortaya koyabilir ve düşmanlarına diz çöktürmek için benzersiz beceriler kullanabilir.

Bununla birlikte Nova hem saldırı hem de savunma becerileriyle donatılmış stratejik bir cephe savaşçısıdır. Kalkanının arkasında savunma pozisyonunda kalırken, Kraliyet Muhafızlarını çağırabilir ve onlara düşmanlarını yerle bir etmesini emredebilir.

Yeni Sınıf Nova Tüm Platformlarda Black Desert Evrenine Geliyor

Nova, Tüm Black Desert Evrenine Kutlama Etkinlikleri Getiriyor

Nova’nın Black Desert dünyasında yer almasını kutlamak için tüm platformlarda oyun içi etkinlikler düzenlenecek. Maceracılar, Nova karakterlerini daha hızlı ve daha güçlü bir şekilde geliştirmek için bu etkinliklere katılmaya davet ediliyor.

Daha fazla bilgi almak için Black Desert Türkiye&MENA, Black Desert Mobile ve Black Desert Console sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Göz atın:   Black Desert’ten Battle Royale Modu: Gölgeler Arenası İçin Erken Erişimi Kaçırmayın!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu