Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Sınıf Nova Tüm Platformlarda Black Desert Evrenine Geliyor

Pearl Abyss bugün, yeni sınıf Nova’nın PC, mobil ve konsol dahil tüm platformlarda Black Desert dünyasına geldiğini duyurdu.

Dünyanın dört bir yanından Maceracılar artık buz gibi soğuk Sabah Yıldızı’nı ve Quoratum kalkanını kullanan Calpheon Krallığı’nın son yıldızı Nova’yı oynayabilecekler. Nova, yıkıcı saldırılar ortaya koyabilir ve düşmanlarına diz çöktürmek için benzersiz beceriler kullanabilir.


Bununla birlikte Nova hem saldırı hem de savunma becerileriyle donatılmış stratejik bir cephe savaşçısıdır. Kalkanının arkasında savunma pozisyonunda kalırken, Kraliyet Muhafızlarını çağırabilir ve onlara düşmanlarını yerle bir etmesini emredebilir.

Yeni Sınıf Nova Tüm Platformlarda Black Desert Evrenine Geliyor

Nova, Tüm Black Desert Evrenine Kutlama Etkinlikleri Getiriyor

Nova’nın Black Desert dünyasında yer almasını kutlamak için tüm platformlarda oyun içi etkinlikler düzenlenecek. Maceracılar, Nova karakterlerini daha hızlı ve daha güçlü bir şekilde geliştirmek için bu etkinliklere katılmaya davet ediliyor.

Daha fazla bilgi almak için Black Desert Türkiye&MENA, Black Desert Mobile ve Black Desert Console sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu