Yeni Sınıf, Korsan Corsair Tüm Black Desert Platformlarına Geliyor

Yeni Sınıf, Korsan Corsair Tüm Black Desert Platformlarına Geliyor

Abone Ol 

Pearl Abyss yeni korsan sınıfı Corsair’in artık tüm Black Desert platformlarında erişilebilir olduğunu duyurdu.

Maceracılar artık bu korsan sınıfı ile oynayabilir ve Black Desert’ın geniş okyanuslarını keşfetmeye başlayabilir.

Yeni Korsan Sınıfı Corsair

Corsair, Karga Aile Yadigarı ile okyanusun hazinesini keşfettikten sonra denizlerin efendisi oldu. Zengin ve refah içindeki bir ailede dünyaya gelen Corsair, özgür ruhlu ve dışa dönük, özgürlüğe ve maceraya hevesli bir karaktere sahip olacak.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Corsair, Nova sınıfı sonrasında dünya genelinde aynı anda yayınlanan ikinci sınıf olacak. Becerilerini kullanırken okyanus ile etkileşime girmesi sayesinde, yaz mevsimi için mükemmel bir sınıf olacak. Corsair ana silahı olarak, inanılmaz bir uzunluğa ulaşabilen esnek bir kılıç olan Serenaka’yı kullanacak. Ayrıca kendisini bir deniz kızına dönüştürmek için kullandığı büyülü bir denizcilik nesnesi olan alt silahı Mareka’yı kullanarak, düşmanlarını ezmek için güçlü dalgalar getirebilecek.

Yeni Sınıf, Korsan Corsair Tüm Black Desert Platformlarına Geliyor

Heyecan Dolu Yaz Sezonu Başlıyor

Ayrıca Black Desert PC ve konsol platformlarında Yaz Sezonu başlıyor. Özel sezon daha fazla avantaj ve ödülleri beraberinde getirerek geri dönüyor. Maceracılar, yeni eşya olan Fughar’ın Zaman Sayacı’nı kullanarak, oynamakta oldukları Sezon Karakterinin ekipmanları ve levelini diğer bir karakterlere aktarabilecek. Ayrıca Maceracıların Yaz Sezonu bittikten sonra bile karakterlerini büyütmekten keyif almaya devam etmelerini sağlamak için Gelişim Pasosu da tanıtılacak.

Corsair’in gelişini kutlamak için her platform, Maceracıları özel eşyalarla ödüllendirecek kendi oyun içi etkinliklerini düzenleyecek. Yeni sınıf ve özel etkinlikler hakkında daha fazla bilgiyi PC, mobil ve konsoldaki Black Desert resmi web sitelerinde bulabilirsiniz.

Yeni Sınıf, Korsan Corsair Tüm Black Desert Platformlarına Geliyor

Göz atın:   Black Desert Av Mevsimi, Ödüller ve Fırsatlarla Geliyor!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu