Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Oppo ve Vivo Akıllı Telefonlar ve Saatler Geliyor

Yeni OPPO ve VIVO Akıllı Telefonlar / VIVO Akıllı Saat Çok Yakında Geliyor!

Çeşitli sertifikalara sahip birkaç VIVO ve OPPO ürünü hakkında bilgi sızdırıldı. Basitçe söylemek gerekirse, yeni VIVO ve OPPO akıllı telefonlar ve akıllı saatler yolda.


Bu yeni ürünler yakın zamanda piyasaya çıkacak. İlk olarak, bir Weibo bilgi vericisi “V2156A” kod adlı yeni bir VIVO modelini gösterdi. İkincisi, Çin Sanayi ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı’nın sertifikasını geçti. Bu VIVO Y55’ler olacak.

VIVO Y55s Akıllı Telefon

VIVO Y55s, MediaTek Dimensity 900 yongasını ve beklenen yenileme hızı 90Hz olan 6.58 inç 2400×1080 LCD su damlası ekrana sahip olacak. Dolayısıyla bu akıllı telefonun orta sınıf bir oyuncu olarak konumlanacağını varsayabiliriz.

Yeni Oppo ve Vivo Akıllı Telefonlar ve Saatler Geliyor

TENAA fotoğraflarından bu telefonun yan parmak izi tanıma modülü kullandığını da görebiliyoruz. Ayrıca, ses seviyesi düğmesi ve güç düğmesi çerçevenin sağ tarafında bulunur. Ayrıca arkada bir çift kamera modülü var. Lensler 50MP ve 2MP çözünürlüğe sahip. Ayrıca, karşı tarafta 8MP selfie atıcı var. Resmi bilgilere göre bu telefon 7.79mm kalınlığında, 175g ağırlığında ve 3.5mm kulaklık jakına sahip.

Yeni Oppo ve Vivo Akıllı Telefonlar ve Saatler Geliyor

VIVO Y55s cep telefonunun depolama kapasitesi 8GB+128GB veya 12GB+256GB olacaktır. Ancak aynı zamanda Micro SD kart genişletmeyi de destekler. Dimensity 900 yongası, 5G ağlarını destekler. Kaputun altında 4005 mAh pil de bulabiliriz. Ancak şu anda şarj gücü bilinmiyor. 18W olacağını tahmin ediyoruz. Muhbir, bu telefonun 1589 yuan (247 $) civarında satılmasının beklendiğini söyledi.

VIVO Akıllı Saat

Başka bir VIVO ürününe gelince, bazı kullanıcılar gizemli bir VIVO akıllı saatin Bluetooth SIG sertifikasını geçtiğini tespit etti. Bu arada, bu çok daha önce TENAA veritabanında görünen ürünle aynı. Sızdırılan sertifika belgelerine göre saat, bağımsız bir eUICC çipi ile Bluetooth 5.1, 4G ağı ve eSIM teknolojisini destekleyecek.

Yeni Oppo ve Vivo Akıllı Telefonlar ve Saatler Geliyor

Bundan önce, VIVO’nun tabletlerinin ve yeni akıllı saatlerinin seri üretime başladığını duyduk. Çok yakında piyasaya çıkacaklar. Bahsedilen ürünlere ek olarak VIVO katlanır ekranlı akıllı telefon da konferansa katılabilir.

Oppo’dan Yeni Ürünler

Başka bir Weibo blog yazarı, VIVO ve OPPO’dan yeni telefonların ağa girdiğini bildirdi. Bunlar arasında OPPO akıllı telefonun ağ erişim kodu PFCM00 ve şarj gücü 33W. Aynı zamanda yeni VIVO telefonun kod adı V2115A, şarj gücü ise 44W. (Dolayısıyla yukarıda bahsettiğimiz telefon bu değil.) Ancak şu anda OPPO akıllı telefon hakkında özel bir bilgiye sahip değiliz.

Yeni Oppo ve Vivo Akıllı Telefonlar ve Saatler Geliyor Yeni Oppo ve Vivo Akıllı Telefonlar ve Saatler Geliyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu