Oppo'nun Yeni TWS Kablosuz Kulaklıkları Ortaya Çıktı - TeknoDiot.com

Oppo’nun Yeni TWS Kablosuz Kulaklıkları Ortaya Çıktı

Abone Ol 

Birçok kez belirttiğimiz gibi, TWS kulaklık pazarı gün geçtikçe daha rekabetçi hale geliyor. Sözde ısıtılabilir segment, giyilebilir segmentteki akıllı saatlerle birlikte itiyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Giderek daha fazla akıllı telefon üreticisinin bu trendle rekabet edecek ürünler sunduğunu görmek doğaldır. Bu segmente yeni katılan şirketlerden biri Oppo.

Geçen yıl Aralık ayında, şirket ilk gerçek kablosuz Enco Free kulaklıklarını duyurdu. O zamandan beri, Çin devi bu rekabetçi ve büyüyen pazarın payını almak için birkaç kulaklık üretmeye devam etti. Şimdi ise Çin patent ofisi (CNIPA) ile patentlendikçe yeni bir çift Oppo TWS kulak içi kulaklık geliyor.

Oppo’nun en yeni kablosuz kulaklıkları, kulak içi tasarımın yanı sıra, bu ayın başlarında Çin’de piyasaya sürülen Enco W51 TWS kulaklıklara benzeyen bir sapa sahip. İkisi arasındaki en büyük fark, yakın zamanda onaylanan modelin kısa bir gövdeye sahip olması, W51’in gövdesinin ise oldukça uzun olmasıdır.

Oppo'nun Yeni TWS Kablosuz Kulaklıkları Ortaya Çıktı
Görsel: 91mobiles

Kulakiçi kulaklıkların arkasında da hafif bir eğrilik vardır. Son fakat en az değil, dairesel bir altın yüzük ve gürültü iptali için büyük olasılıkla bir kesime sahiptir.

Ne yazık ki, yeni Oppo TWS kulakiçi kulaklıkların özellikleri ile ilgili hiçbir ayrıntı yok. Bununla birlikte, aktif bir gürültü önleme mikrofonu gibi gelişmiş özellikleri içermelerini bekliyoruz. Kısa bir gövdeye sahip olduğu düşünüldüğünde, muhtemelen oldukça hassas bir mikrofonla birlikte geliyor. 

Beklenen diğer özellikler Bluetooth 5.0, IP su direnci derecesi ve muhtemelen dayanıklı bir pildir. Kablosuz şarj, tasarımın kulakiçi şarj kutusunun içinde şarj edilmesi için bir çift pogo pimi ortaya çıkardığı için temel olarak onaylanır. Patentin kulakiçi kulaklıkları Siyah renkte gösterdiğini belirtmek gerekir. Bununla birlikte, Oppo’nun ek renk seçeneklerini sunması muhtemeldir.

Göz atın:   Casper'dan Öğrencilere Hediye Yağmuru

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!