Tiktok Takipçi Satın Al

Oppo’nun Yeni TWS Kablosuz Kulaklıkları Ortaya Çıktı

Birçok kez belirttiğimiz gibi, TWS kulaklık pazarı gün geçtikçe daha rekabetçi hale geliyor. Sözde ısıtılabilir segment, giyilebilir segmentteki akıllı saatlerle birlikte itiyor.

Giderek daha fazla akıllı telefon üreticisinin bu trendle rekabet edecek ürünler sunduğunu görmek doğaldır. Bu segmente yeni katılan şirketlerden biri Oppo.


Geçen yıl Aralık ayında, şirket ilk gerçek kablosuz Enco Free kulaklıklarını duyurdu. O zamandan beri, Çin devi bu rekabetçi ve büyüyen pazarın payını almak için birkaç kulaklık üretmeye devam etti. Şimdi ise Çin patent ofisi (CNIPA) ile patentlendikçe yeni bir çift Oppo TWS kulak içi kulaklık geliyor.

Oppo’nun en yeni kablosuz kulaklıkları, kulak içi tasarımın yanı sıra, bu ayın başlarında Çin’de piyasaya sürülen Enco W51 TWS kulaklıklara benzeyen bir sapa sahip. İkisi arasındaki en büyük fark, yakın zamanda onaylanan modelin kısa bir gövdeye sahip olması, W51’in gövdesinin ise oldukça uzun olmasıdır.

Oppo'nun Yeni TWS Kablosuz Kulaklıkları Ortaya Çıktı
Görsel: 91mobiles

Kulakiçi kulaklıkların arkasında da hafif bir eğrilik vardır. Son fakat en az değil, dairesel bir altın yüzük ve gürültü iptali için büyük olasılıkla bir kesime sahiptir.

Ne yazık ki, yeni Oppo TWS kulakiçi kulaklıkların özellikleri ile ilgili hiçbir ayrıntı yok. Bununla birlikte, aktif bir gürültü önleme mikrofonu gibi gelişmiş özellikleri içermelerini bekliyoruz. Kısa bir gövdeye sahip olduğu düşünüldüğünde, muhtemelen oldukça hassas bir mikrofonla birlikte geliyor. 

Beklenen diğer özellikler Bluetooth 5.0, IP su direnci derecesi ve muhtemelen dayanıklı bir pildir. Kablosuz şarj, tasarımın kulakiçi şarj kutusunun içinde şarj edilmesi için bir çift pogo pimi ortaya çıkardığı için temel olarak onaylanır. Patentin kulakiçi kulaklıkları Siyah renkte gösterdiğini belirtmek gerekir. Bununla birlikte, Oppo’nun ek renk seçeneklerini sunması muhtemeldir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu