TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Kulaklık / Hoparlör Haberleri » Oppo’nun Yeni TWS Kablosuz Kulaklıkları Ortaya Çıktı

Oppo’nun Yeni TWS Kablosuz Kulaklıkları Ortaya Çıktı

Oppo'nun Yeni TWS Kablosuz Kulaklıkları Ortaya Çıktı

Birçok kez belirttiğimiz gibi, TWS kulaklık pazarı gün geçtikçe daha rekabetçi hale geliyor. Sözde ısıtılabilir segment, giyilebilir segmentteki akıllı saatlerle birlikte itiyor.

Giderek daha fazla akıllı telefon üreticisinin bu trendle rekabet edecek ürünler sunduğunu görmek doğaldır. Bu segmente yeni katılan şirketlerden biri Oppo.

Geçen yıl Aralık ayında, şirket ilk gerçek kablosuz Enco Free kulaklıklarını duyurdu. O zamandan beri, Çin devi bu rekabetçi ve büyüyen pazarın payını almak için birkaç kulaklık üretmeye devam etti. Şimdi ise Çin patent ofisi (CNIPA) ile patentlendikçe yeni bir çift Oppo TWS kulak içi kulaklık geliyor.

Oppo’nun en yeni kablosuz kulaklıkları, kulak içi tasarımın yanı sıra, bu ayın başlarında Çin’de piyasaya sürülen Enco W51 TWS kulaklıklara benzeyen bir sapa sahip. İkisi arasındaki en büyük fark, yakın zamanda onaylanan modelin kısa bir gövdeye sahip olması, W51’in gövdesinin ise oldukça uzun olmasıdır.

Oppo'nun Yeni TWS Kablosuz Kulaklıkları Ortaya Çıktı
Görsel: 91mobiles

Kulakiçi kulaklıkların arkasında da hafif bir eğrilik vardır. Son fakat en az değil, dairesel bir altın yüzük ve gürültü iptali için büyük olasılıkla bir kesime sahiptir.

Ne yazık ki, yeni Oppo TWS kulakiçi kulaklıkların özellikleri ile ilgili hiçbir ayrıntı yok. Bununla birlikte, aktif bir gürültü önleme mikrofonu gibi gelişmiş özellikleri içermelerini bekliyoruz. Kısa bir gövdeye sahip olduğu düşünüldüğünde, muhtemelen oldukça hassas bir mikrofonla birlikte geliyor. 

Beklenen diğer özellikler Bluetooth 5.0, IP su direnci derecesi ve muhtemelen dayanıklı bir pildir. Kablosuz şarj, tasarımın kulakiçi şarj kutusunun içinde şarj edilmesi için bir çift pogo pimi ortaya çıkardığı için temel olarak onaylanır. Patentin kulakiçi kulaklıkları Siyah renkte gösterdiğini belirtmek gerekir. Bununla birlikte, Oppo’nun ek renk seçeneklerini sunması muhtemeldir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung Galaxy Note 8 vs Galaxy S8 Plus Karşılaştırması

Buğra Noyan

Xiaomi’nin Son Ürünü Power Bank, Şarj Cihazı ve Priz Bir Arada!

Yusuf Karcılar

Yapay Zeka İle Üretimde Minimum Kayıp

Umut Bilgen

2 yorumlar

Avatar
Mustafa 28 Haziran 2020 at 16:45

Hem telefon görüşmeleri için, hem de müzik dinlemek için iyi gibi duruyor

Cevap
Avatar
Giyasettin 29 Haziran 2020 at 08:14

Tasarımını pek beğenemedim ama güzel bir kulaklığa benziyor.

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.