Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni O’dyllita Bölgesi Çok Yakında Black Desert Türkiye&MENA’da!

Pearl Abyss bugün, yeni O’dyllita bölgesinin Black Desert Türkiye&MENA’ya geleceğini açıkladı.

7 Ekim tarihinden itibaren Maceracılar bu yeni bölgeyi keşfederken çeşitli heyecan verici oyun içi fırsatları deneyimleyebilecek.


O’dyllita, kadim sırların yanı sıra zengin bir tarihe sahip karanlıklar ülkesidir. Kamasylve’yi yaktıkları için Kamasylvia’dan sürgün edilen Ahibler, kadim krallığın kalıntılarını keşfettikleri çorak bir diyara geldiler.

Maceracılar, yeni görev serisini ve bilgileri tamamlayarak O’dyllita’nın sırlarını açığa çıkarabilecek. Bununla birlikte KaraYıldız Miğfer gibi oyuna eklenecek silah ve teçhizatları da deneyimleme şansı bulacaklar. Bu yeni bölgeyi merak edenler, resmi Facebook sayfasında yayınlanan tanıtım videosunda orkestra müziği eşliğinde O’dyllita manzarasına göz gezdirebilirler.

Ekim Şenlikleri ile Maceracılara Özel Ödüller

Buna ek olarak, Maceracılar 6 Ekim tarihine kadar İnci Dükkanı’ndan Eski Ay Üst Sınıf Parşömeni satın alabilecekler.

60 dakikalık süre ve bekleme süresine sahip bu eşya ile Maceracılar, Eşya Düşürme Oranı +%50 buff etkisi elde edebilecekler. Ayrıca 14 Ekim tarihine kadar her 30 dakikalık oyun oynama süresi için Maceracılara, Yüksek Kalite İksir Kutusu ve Altın Panto Nişanı gibi çeşitli özel eşyalar verilecek.

Yeni O'dyllita Bölgesi Çok Yakında Black Desert Türkiye&MENA’da!

Black Desert dünyasında Ekim şenlikleri başlıyor. Maceracılar, Ekim ayı boyunca kullandıkları İnci miktarına bağlı olarak Kutsanmış Elçi Parşömeni’nden  Premium Kıyafet Kutusu’na kadar birçok özel ödül elde edecekler.

Black Desert Türkiye&MENA ile ilgili daha fazla bilgi almak için resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu