Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Nesil Koşu Oyunu: G-Switch 3

Bugün android kullanıcıları için telefonlarında oynayabilecekleri oyunlardan birisi olan G-Switch 3‘ü sizlere tanıtacağız. Detaylar makalemizde…

Esi zamanların başarılı oyunlarından olan Ters Düz koşu oyunu olan G-Switch 3, kısa bir süre önce Serius Games tarafından yenilenerek piyasaya tekrardan sürüldü.


G-Switch 3 oyunu 1.000.000 milyondan fazla oyuncuya sahip olan PEGI 3 tarafından onaylanan ve Serius Games tarafından geliştirilmeye devam eden yer çekimini kullanarak ilerlemeler sağlamaya çalıştığınız bir aksiyon macera oyunudur. Oyunda zamanlama ve reflekslerinize meydan okuyacak bükülmüş seviyelerde yıldırım hızında yerçekimine karşı gelin ve koşmaya başlayın!

Ters Düz Koşu oyunu daha önceki versiyonlarından çok daha güzel bir oyun. Oyunda yer çekimine karşı bir ters bir düz yarışıyorsunuz. 2 kişilik oyun olarak ta arkadaşlarınızla birlikte oynayabilir ve çok eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Android 4.1 ve üst versiyonlarında sorunsuz olarak erişim sağlanabilen Ters Düz koşu oyunu G-Switch 3, oyuna para yükleyerek veya oyun içi satın almalar yapılarak, oyun içinde özelleştirmeler yapmaya da fırsatlar sunuyor. Sizde bu değişik olan aksiyon oyununu oynamak için Google Play Store üzerinden telefonunuza indirerek oynayabilirsiniz. G-Switch serisi, 2010’daki ilk web sürümünden bu yana milyonlarca kişi tarafından oynandı. Deneyimli oyuncular ve yeni gelenler için en son sürümü deneyin.

Ters Düz koşu oyunu G-Switch 3 özellikleri

– 3 farklı dünyada 30 kontrol noktası ile zorlu tek oyuncu modu.
– Basit tek dokunuşla kontroller.
– Bir cihazda 4 oyuncuya kadar yerel çok oyunculu turnuvalar.
– Toplamda 6’ya kadar bilgisayar rakipleriyle turnuvalar oynayın.
– Sonsuz modda en yüksek puanı geçme deneyin.
– Yeni klon modunda aynı anda 2 karakteri kontrol edin.
– Yeni karakterlerin kilidini açan 12 gizli küre topla.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu