bayigram.com

Yeni Mercedes-Benz Modelleri 2018 Paris Otomobil Fuarı’nda

Mercedes-Benz’in tamamen yenilediği B-Serisi, marka tarihin en çok satan SUV ailesinin en çok satan GLE ve Mercedes-AMG markasının yeni giriş modeli A 35 4MATIC’in dünya lansmanı 2018 Paris Otomobil Fuar’ında gerçekleşecek.

Mercedes-Benz, 2018 Paris Otomobil Fuarı’nda üç dünya markası ve Daimler bünyesinde altı yeni otomobil boy gösterecek. Markanın her segmentinde içten yanmalı motor yada elektrikli motor fuardaki yerlerini alıcak. Tamamen elektrikli EQC modelini daha önce sergilemiş olsa da yeni tanıtılacak olan B-Serisi, Yeni GLE ve A 35 4MATIC modelleri ilk defa 4-14 Ekim tarihleri arasında 2018 Paris Otomobil Fuarı’nda meraklılarıyla buluşacak. 


Tamamen yenilenen B-Serisi fuardaki önemli yeniliklerden biri olacak. Üçüncü jenerasyon B-Serisi, daha dinamik ve çevik sürüş özellikleri gösteren ve aynı zamanda konforu yükseltilmiş bir Sports Tourer olarak tanıtılacak. Geniş iç mekân, ekonomik, çevreci ve verimli motorları ile segmentinde fark yaratmaya hazırlanan Yeni B-Serisi’nde, MBUX’e de yer verilecek. Mercedes-Benz S-Serisi’nden aktarılan üst düzey güvenlik donanımları ve sürüş destek sistemleri ile Yeni B-Serisi kendi segmentindeki en yüksek standartları sunacak.Yeni Mercedes-Benz Modelleri 2018 Paris Otomobil Fuarı'nda

Mercedes-Benz tarihinin en fazla tercih edilen SUV ailesinin en yeni üyesi olan GLE de Paris Otomobil Fuarı’nda ilk defa sergilenecek. Yolda lüks sedanların konforunu sunarken, arazi koşullarında gelmiş geçmiş en iyi performansı sergilemeyi hedefleyen Yeni GLE, segmentinin en aerodinamik, güvenli ve verimli motorlarını sunan seçeneği olmayı hedefliyor.

Mercedes-Benz & smart basın toplantısı, 2 Ekim 2018 tarihinde saat 08:00’de gerçekleştirilecek. İlgilenenler dünyanın herhangi bir yerinden “Mercedes me media” aracılığı ile toplantı anını ve yeni modellerin dünya lansmanını media.mercedes-benz.com/paris2018 üzerinden canlı olarak izleyebilirler.

[sp-related style=”dark” id=”30277″]

Yeni Mercedes-Benz Modelleri 2018 Paris Otomobil Fuarı'nda

Sürüş performansı dünyasına hızlı giriş: Mercedes-AMG A 35 4MATIC

Mercedes-AMG dünyasına dahil olmak için yeni sunulmaya başlanan A 35 4MATIC, Paris Otomobil Fuarı’ndaki prömiyerlerden bir diğeri olma özelliği taşıyor. Yeni Mercedes-Benz A-Serisi üzerinden geliştirilen kompakt hatchback, 2.0 litrelik 4 silindirli turbo beslemeli motorunda 306 HP güç sunuyor. AMG mühendisleri, A 35 4MATIC’in yüksek sürüş dinamiklerine ulaşılabilmesi için gövde, süspansiyonlar, dört tekerlekten çekiş sistemi, şanzıman, sürüş programları ve bütün olarak ince ayarların tamamında etkili oldular.

Mercedes-AMG GT Ailesi’ne eklenen yeni bir üye daha fuardaki yerini alacak. Yeni 6 silindirli 367 HP’lik bir motora sahip Mercedes-AMG GT 43 4MATIC+ 4-Kapılı Coupé, tasarım, donanım ve kişiselleştirme özellikleri bakımından GT 53 4MATIC+ ile benziyor.

İlk fuar gösterimlerinde şov sürüyor

Dünyanın farklı organizasyonlarında lansmanları yapılan Mercedes-Benz modellerinin ilk fuar gösterimleri de Paris’te gerçekleşecek. Türkiye’ye 2019 yılında gelmesi planlanan Yeni A-Serisi Sedan, fuarda en fazla incelenmesi beklenen modellerin başında geliyor. Mercedes-Benz’in Premium sedan dünyasına ilk adım konumuna gelecek olan Yeni A-Serisi Sedan, dünyanın en aerodinamik seri üretim otomobil tasarımı, gelişmiş iç mekân donanımları ve güvenlik teknolojileri ile fark yaratacak.Yeni Mercedes-Benz Modelleri 2018 Paris Otomobil Fuarı'nda

Mercedes-Benz standında ayrıca; yeni ürün ve teknoloji markası EQ bünyesinde, ilk yüzde 100 elektrikli seri üretim model EQC ve 1937 yılında dünya kara hız rekorunu kıran W 137’den esinlenilerek hazırlanan, tek kişilik, elektrikli altyapıya sahip EQ Silver Arrow konsepti de otomobil tutkunları ile buluşacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu