Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Katlanabilir Telefonlar İçin Huawei ve Visionox Ortaklık Kurdu!

Huawei Visionox ile ortaklık kurdu

İşte Huawei’in artık katlanabilir ekran temin edeceği Visionox.

Çin merkezli bir ekran üreticisi olan Visionox, yenilikçi teknolojileriyle sık sık gündeme geliyor. Şimdi, yeni nesil katlanabilir telefonlar için Visionox ve Huawei ortaklık kurdu .


Raporda , Visionox’un artık Huawei’in yeni nesil katlanabilir akıllı telefonların ekran tedarikçisi olacağı belirtiliyor. Bunun dışında her iki şirket de ekran altı kamera teknolojisi için de ortaklık yapmış gibi görünüyor.

Yeni Katlanabilir Telefonlar İçin Huawei ve Visionox Ortaklık Kurdu!
Visionox

Şu anda Huawei, katlanabilir akıllı telefonlarının  ekran panellerini Samsung Display’den temin ediyor. Huawei Mate X2’nin Samsung’un panellerini kullandığı söyleniyor, ancak ileride, şirketin Çin dışındaki diğer şirketlere olan bağımlılığını azaltmak için kendisini yerel satıcılarla uyumlu hale getirmesi doğrultusunda Visionox’a geçeceği söyleniyor. Rapora göre Huawei’in bu yıl Visionox’a verdiği siparişlerin 2,5 milyar Yuan’a ulaşması bekleniyor.

Ayrıca Huawei’nin yeni katlanabilir telefonunun Samsung’un katlanabilir telefonuna benzeyeceği haberleri de var. Bu tasarım mevcut Huawei Mate X ve Mate Xs’ten farklı olacak ve ekran içe doğru katlanacak. Visionox ve Huawei ortaklık kurdu haberi bize ne getirecek uzun vadede göreceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Berkay Kınacı

OnePlus hayranı olan hevesli yazar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu