Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Kahraman Cher, Maceralarının Huzuruna Çıktı!

Oyun içi etkinliklere ve yeniliklere devam eden Black Desert Online, geliştirilmiş anlatısıyla online oyun dünyasında ön plana çıkmaya ve maceracılarına benzersiz bir oyun deneyimi sunmaya devam ediyor.

Dünyanın dört bir yanından maceracıların heyecanla beklediği Archer, bugün gerçekleşecek güncelleme ile nihayet Black Desert Online serüvenine katılıyor! Ayrıca Black Desert Online dünyasının dinamik ve sürükleyici yolculuğuna tamamen yenilenmiş bir hikaye sunuyor.

Black Desert Online Aksiyonuna Yeni Bir Soluk Getiriyor!


Yeni kahraman Archer’ın gelişiyle genişleyen Black Desert Online evreni; karakterlerin birbiriyle ve evrenle ilişkisini, evrenin tarihsel gelişimini ve savaşlarda kullanılan stratejileri oldukça değiştirecek. Diğer sınıfların aksine Archer, ana silahı Tatar Yayı ve Uyanış silahı olan Asil Yay’ı aynı anda kullanarak rakiplerine çok uzaklardan ciddi hasarlar verebiliyor. Ayrıca Archer, mücadele sırasında rakiplerini savurmak için çeşitli sihirli beceriler kullanabiliyor. Uzun süredir beklenen kahraman, Black Desert Online aksiyonuna yeni bir soluk getiriyor!

Yeni Kahraman Cher, Maceralarının Huzuruna Çıktı!

Black Desert Online Archer’ın Gelişini Kutluyor!

Archer’ın evrene katılmasıyla birlikte kutlamalar başlıyor. Yeni güncelleme ile evrene katılan Archer, beraberinde ödüllü etkinlikler de getiriyor. 12 Aralık’tan 9 Ocak’a kadar devam edecek etkinlikler boyunca maceracılar, Archer karakteri ile kazandıkları Level ve Beceri EXP’lerini diğer karakterlerine aktarabilecekler. Böylece maceracılar hem Archer karakterini tecrübe edecek hem de diğer karakterlerinin Levelini artırmak için EXP elde edecekler. Ayrıca gözü pek maceracılar, Archer karakteriyle EXP toplayıp; 15, 25, 35 ve 55. seviyelere ulaştığında sürpriz hediyeler kazanacaklar.

Yeni Kahraman Cher, Maceralarının Huzuruna Çıktı!

Savaşçı Ruh Hot Time Etkinliği Başlıyor!

12 Aralık – 9 Ocak tarihleri arasında maceracılar, karakterlerinin Levelini artırmak için kazandıkları EXP’te %100, karakterlerinin Becerilerini artırmak için kazandıkları EXP’te ise %30’luk bir bonus kazanacaklar. Buraya tıklayarak etkinliklere dair tüm ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz!

Black Desert Online Hakkında:

Black Desert Online, son teknoloji görselleri ve beceri temelli savaş sistemi ile MMORPG türüne yeni bir bakış açısı getiriyor. Black Desert Online, oyun piyasasındaki en gelişmiş karakter özelleştirme sistemine sahip. Bu özellik sayesinde bütün oyuncular kalıplardan sıyrılıp tamamen kendilerine özgü karakterler oluşturabiliyor. Özel kontrolleri, güzel tasarlanmış dünyası ve harika hikayesi hem yeni gelenler hem de MMO ve RPG dünyasının emektarları için harika bir oyun. 150’den fazla ülkede, 12 dilde yayında ve 10 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip. Mobil ve konsol versiyonlarının 2018’de bütün dünyada yayınlanması planlanıyor.

BlackDesert Online hakkında daha fazla bilgi için: https://www.tr.playblackdesert.com

Black Desert Online sistem gereksinimleri hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu