Yeni iPhone’ların Kutu İçeriği Değişiyor - TeknoDiot.com

Yeni iPhone’ların Kutu İçeriği Değişiyor

Abone Ol 

Yeni iPhone modellerinde kullanıcıların en çok eleştirdiği konuların başında hızlı şarj kısıtlaması geliyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Yeni iPhone modelleri hızlı şarj desteğine sahip olmasına rağmen halen kutudan standart 5W’lık şarj cihazı çıkıyor.

Tabii Apple’ın bu olayı bilerek neden derseniz cihaz hızlı şarjı destekliyor ama adaptör eski ve ayrı olarak birde hızlı şarj adaptörüne kullanıcı masraf yapacak. Apple Store’a giderek gerekli şarj cihazını ve kabloyu satın almak istediğinizde ise yüzlerce lira ödüyorsunuz.

Yeni iPhone’ların Kutu İçeriği Değişiyor

Yeni iPhone modellerinde kutu içeriği değişiyor

Kullanıcıları sevindirecek bir haber sonunda geldi. Bundan sonra ki duyurulacak olan yeni iPhone modelleri için kutu içeriği tamamen değişiyor. iPhone gibi amiral gemisi bir telefonun eksikliğinin daha iyi anlaşılmasını sağlıyor. Hızlı şarj aletinin kutuya dahil edilmesi konusunda uzun süredir beklenilen müjdeli haber nihayet geldi.

2019 iPhone modellerinde Lightning portunun korunacağı, ancak 18 W hızlı şarj aletinin kutuda yer alacağı belirtiliyor. Bu kapsamda kutudan çıkan kablo USB-C > Lightning olarak değiştirilecek. Sonuç olarak aslında Apple Macbook Pro’ları satın alan kullanıcıların, iPhone’larını bilgisayarlarına bağlamak için ayrı bir kablo satın almasına da gerek kalmayacak. 18 W’lık hızlı şarj adaptörü kullanıldığında iPhone X’i 1 saat içerisinde yaklaşık yüzde 79 şarj edebiliyorsunuz.

Göz atın:   iPhone Fotoğraflarınızı Yedeklemenizi Sağlayan 6 Bulut Hizmeti

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL