TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Yeni iPhone’ların Kutu İçeriği Değişiyor

Yeni iPhone’ların Kutu İçeriği Değişiyor


Yeni iPhone modellerinde kullanıcıların en çok eleştirdiği konuların başında hızlı şarj kısıtlaması geliyor.

Yeni iPhone modelleri hızlı şarj desteğine sahip olmasına rağmen halen kutudan standart 5W’lık şarj cihazı çıkıyor.

Tabii Apple’ın bu olayı bilerek neden derseniz cihaz hızlı şarjı destekliyor ama adaptör eski ve ayrı olarak birde hızlı şarj adaptörüne kullanıcı masraf yapacak. Apple Store’a giderek gerekli şarj cihazını ve kabloyu satın almak istediğinizde ise yüzlerce lira ödüyorsunuz.

Yeni iPhone’ların Kutu İçeriği Değişiyor

Yeni iPhone modellerinde kutu içeriği değişiyor

Kullanıcıları sevindirecek bir haber sonunda geldi. Bundan sonra ki duyurulacak olan yeni iPhone modelleri için kutu içeriği tamamen değişiyor. iPhone gibi amiral gemisi bir telefonun eksikliğinin daha iyi anlaşılmasını sağlıyor. Hızlı şarj aletinin kutuya dahil edilmesi konusunda uzun süredir beklenilen müjdeli haber nihayet geldi.

2019 iPhone modellerinde Lightning portunun korunacağı, ancak 18 W hızlı şarj aletinin kutuda yer alacağı belirtiliyor. Bu kapsamda kutudan çıkan kablo USB-C > Lightning olarak değiştirilecek. Sonuç olarak aslında Apple Macbook Pro’ları satın alan kullanıcıların, iPhone’larını bilgisayarlarına bağlamak için ayrı bir kablo satın almasına da gerek kalmayacak. 18 W’lık hızlı şarj adaptörü kullanıldığında iPhone X’i 1 saat içerisinde yaklaşık yüzde 79 şarj edebiliyorsunuz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei Mate 10 Pro, iPhone 8 Plus ve Galaxy Note 8’i Solladı!

Buğra Noyan

Huawei Sanal Yardımcısını Tanıttı!

Yusuf Karcılar

Samsung Galaxy S10 Ailesinin Üyeleri Belli Oldu!

Buğra Noyan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.