AMD

Yeni iPhone Modeli Kullanılırken Görüntülendi

Yeni iPhone biri kullanırken görüntülendi. Apple’ın yeni iPhone modelleri hızla yaklaşırken, yeni modellerle ilgili söylentiler ve sızıntılar da hızla gelmeye devam ediyor. 

Yeni iPhone Eylül ayında çıkacağı söyleniyor. Apple, her yılın Eylül ayında yeni iPhone ve iPad cihazlarını tanıttığına şahit oluyoruz.

iPhone XI ve XI Max modellerinin arkada üçlü kamera kurulumuile geleceğini biliyoruz. Yaptığı tutarlı ve güvenilir sızıntıları ile bilinen Slashleaks, iPhone 11 olduğunu iddia ettikleri telefonu, kullanırken görüntüledi.

Yeni iPhone Modeli Kullanılırken Görüntülendi

Yeni iPhone modeli hakkında çokça söylentiler çıkıyordu. Özellikle kamera konusunda gelişmiş bir iPhone göreceğiz. Görüntülenen görselde de yeni iPhone modelinde üçlü kamera kurulumu dikkatleri çekiyor. Apple uzun süre iPhone X ile birlikte başlayan çift kamera kurulumu ile yoluna devam ediyordu, ancak 2019 yılında bu değişkenlik gösterecek.

iPhone XI’in günlük hayatta kullanımı ile ilgili ortaya çıkan ilk sızıntı, önceki sızıntıları da doğrulayıcı bir özellik taşıyor. Bununla birlikte sızıntının kaynağı güvenilir olsa da, bu görüntünün ne kadar doğru olduğunu bilmemiz zor. Görüntüdeki cihaz bir maket ya da klon bir model de olabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu