Yeni iPhone Kullanıcılarına Kötü Haber

Yeni iPhone Kullanıcılarına Kötü Haber

Abone Ol 

Barclays analistlerinden Blayne Curtis ve ortakları, 2018 model iPhone modelleri yepyeni bir iddiayı ortaya attı. İddialara göre, 2018 model iPhone modellerinin kutularının içerikleri düşürülecek.

takipçi satın al
takipçi satın al

Düşünülen bu yenilik ile yeni iPhone kutularının içeriği önceki iPhone kutu içeriklerine göre azalma olacak. Barclays analistlerine göre iPhone kutularından çıkan Lightning’i 3,5 mm jak’a dönüştürme adaptörüne yer verilmeyeceği yönünde. Başka bir kablolu kulaklık kullanabilmesi için 39 TL ücret ödeyip satın alması gerekecek.

[ilgiliicerik icerik_id=”16393″]

Yeni iPhone Kullanıcılarına Kötü Haber

Diğer taraftan baktığımız zaman bu iddialar doğru çıkarsa, adaptör için DAC / ADC yongaları üreten Cirrus Logic tedarikçisi, Apple’dan gelen siparişleri kaybedebilecek.2018 yılında tanıtılacak iPhone modellerinin kutu içeriğinde bu adaptörün yer almaması, sonraki iPhone’ların kutu içeriğinde de yer almayacağı anlamına gelmiş olacak. Bakalım bu iddialar 2018’de tanıtılacak iPhone modellerinden sonra doğru mu, yanlış mı? Göreceğiz.

Göz atın:   Tüm Bilgisayarların İşlemcilerinde Büyük Güvenlik Açığı Bulundu!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!