Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni iPhone Kullanıcılarına Kötü Haber

Barclays analistlerinden Blayne Curtis ve ortakları, 2018 model iPhone modelleri yepyeni bir iddiayı ortaya attı. İddialara göre, 2018 model iPhone modellerinin kutularının içerikleri düşürülecek.

Düşünülen bu yenilik ile yeni iPhone kutularının içeriği önceki iPhone kutu içeriklerine göre azalma olacak. Barclays analistlerine göre iPhone kutularından çıkan Lightning’i 3,5 mm jak’a dönüştürme adaptörüne yer verilmeyeceği yönünde. Başka bir kablolu kulaklık kullanabilmesi için 39 TL ücret ödeyip satın alması gerekecek.

[ilgiliicerik icerik_id=”16393″]

Yeni iPhone Kullanıcılarına Kötü Haber

Diğer taraftan baktığımız zaman bu iddialar doğru çıkarsa, adaptör için DAC / ADC yongaları üreten Cirrus Logic tedarikçisi, Apple’dan gelen siparişleri kaybedebilecek.2018 yılında tanıtılacak iPhone modellerinin kutu içeriğinde bu adaptörün yer almaması, sonraki iPhone’ların kutu içeriğinde de yer almayacağı anlamına gelmiş olacak. Bakalım bu iddialar 2018’de tanıtılacak iPhone modellerinden sonra doğru mu, yanlış mı? Göreceğiz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu