Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni İçerik “Elvia Diyarı” Black Desert Türkiye & MENA’ya Geliyor

Pearl Abyss bugün, Elvia Diyarı’nın Black Desert Türkiye&MENA’ya geldiğini duyurdu.


Maceracılar artık bu yeni içerikte daha da güçlü canavarlara karşı savaşabilecek ve özel etkinliklerle çeşitli ödüller kazanabilecekler.

Elvia Diyarı, Umutsuzluk Tanrıçası Hadum’un etkisi altındaki acımasız bir bölgedir. Bu alemdeki canavarlar, Hadum’un gücünü emerek daha da güçlü hale geliyor. Bu canavarları alt eden Maceracılar yeni silahlar olan Kadim Ruh’un Silahlarını elde edebilecek.

Maceracılar, Kadim Ruh’un Silahlarını aldıktan sonra, silahları kullanmaları için sınırlı bir süre verileceğinden, bunları hemen kullanmaları gerekecek. Bu silahlar, Elvia Diyarı’ndaki canavarlara karşı son derece etkili olacak ve Maceracıların savaş alanında kadim bir kahraman haline geldiklerini hissetmelerini sağlayacak.

Yeni İçerik “Elvia Diyarı” Black Desert Türkiye & MENA’ya Geliyor

Daha Fazla Özel Etkinlik, Daha Fazla Ödül

Bu yeni içeriğin gelişini kutlamak için 17 Mart tarihine kadar sürecek özel bir etkinlik düzenlenecek. Bir Elvia sunucusuna girerek Kara Ruh’tan etkinlik görevini kabul eden Maceracılar, Katkı Puanı EXP ve Kıyamet Tohumu gibi çeşitli özel ödüller kazanabilecek.

Black Desert Türkiye&MENA’da Maceracıları daha fazla özel etkinlikler de bekliyor olacak. Kuzey Amerika ve Avrupa sunucuları için doğrudan hizmet anısına, oyuna giriş yapanlar, Kara Ruh’un Macerası oyununun bir turunu tamamladığında veya Kara Ruh’un Macerası Nişanlarını Morco’ya teslim ettiğinde büyük miktarda Vefa puanları ile ödüllendirilecek.

Black Desert Türkiye&MENA hakkında daha fazla bilgi almak için tr.playblackdesert.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Gaming in Turkey

Gaming In Turkey I Gaming & Esports Agency I Oyun & Espor Ajans

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu