Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni Google Pixel 4 XL Görselleri Sızdırıldı

Google’ın sevilen akıllı telefon serisi Pixel’in yeni üyesi olacak olan Pixel 4 ailesinin ferdi Pixel 4 XL modelinin yeni görselleri yayınlandı.

Google Pixel 4 XL geliyor! Yeni görüntüsü ortaya çıktı. Pixel 3 XL’in ön tasarımından nefret ediyorsanız, Pixel 4 XL ile hayal kırıklığına uğrayacaksınız.


Sızdırılmış görsellere göre, cihazın üstünde Pixel 2 XL’de gördüğümüze benzeyen masif bir çerçeve olacak. Google Pixel 4 ve Google Pixel 4 XL, dev şirketin karşımıza çıkarmayı planladığı iki yeni telefonu olacak. Şirket, son olarak Google Pixel 3a ve 3a XL adında iki yeni model duyurmuştu; bu modeller Pixel 3 ve Pixel 3 XL’ye göre daha uygun fiyatıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Şirket, bu kez seriyi bir adım öteye taşıyor.

Google Pixel 4 XL geliyor!

Üstteki geniş çerçeve, Google’ın Pixel 3 XL’de görüldüğü gibi çirkin çentikten kurtulduğu anlamına geliyor. Büyük çentik görünüşte Pixel 4 XL’de yüz kilidi açmak için bazı IR sensörleriyle birlikte iki ön kamerayı paketlemek için kullanılıyor. En ince bel kısmı 8,2 mm civarında olduğu için kamera çarpma alanının etrafında 9,3 mm kalınlığında olduğu söyleniyor. Ne yazık ki, Pixel 4 XL’de kulaklık girişi yok ve Google ön taraftaki stereo hoparlörleri de alt kısımda konumlandırmış durumda. Kulaklık muhtemelen stereo hoparlör efekti için ikinci hoparlör olarak işlev görecektir.

Yeni Google Pixel 4 XL Görselleri Sızdırıldı
Google Pixel 4 XL

Pixel 4 XL’in fiziksel parmak izi tarayıcıya yer verilmeyecek, yeni nesil cihazlarda son zamanlarda çokça gördüğümüz ekran üzerinde parmak izi özelliği ile gelebilir. Renderler ayrıca Pixel 4 XL üzerindeki üçlü arka kameraları da onaylıyor. Birincil 12MP sensöründen başka, ahizenin ikinci bir telefoto sensörle gelmesi beklenir. Üçüncü kamera sensörüne gelince, AR amaçları için kullanılacak bir ToF sensörü olması muhtemeldir.

Google’ın Pixel 4 ailesinde Face ID’ye rakip olacak yeni bir 3D yüz tanıma sistemini dahil edeceği de söyleniyor. Ancak detayları henüz net değil. Ayrıca Çok fazla sensör barındıran cihaz, ince çerçevelerle eşleştirilen büyük bir ekrana sahip olmasına rağmen oldukça büyük bir üst çerçeve barındırıyor. Sızdırılan bilgiler ise 6.4 inçlik bir ekran boyutunun bizleri beklediğini söylüyor.

Yeni Google Pixel 4 XL Görselleri Sızdırıldı
Google Pixel 4 XL
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu