Tiktok Takipçi Satın Al

Valve, Yeni Dota 2 Kahramanlarının Ne Zaman Çıkacağını Açıkladı

The International 10 Battle Pass artık kapalıyken, Valve önümüzdeki birkaç ay için planlarını açıkladı.

Dota 2 için yeni kahramanlar geliyor. Yayınlanan bir gönderide resmi Dota 2 blogda, yayıncı ilerlemeye oyun için planlarını bir dizi sıraladı.

Bu, Dota Plus’ın bir revizyonunu, TI10 Battle Pass guild sistemi için yeni bir yönü ve Dota 2’deki güncellemelere yeni bir yaklaşımı içerir.


Dota 2 geliştiricisi Valve, oyunun geleceği hakkında, sonraki kahramanlar hakkında bilgiler ve daha fazla güncelleme dahil birçok ayrıntıyı paylaştığında bugün hayranlarını şaşırttı. Aslında şirket, bir sonraki kahramanın Kasım ayı sonunda bir sürüm göreceğini belirtti. Bu, The International etrafındaki kahramanların normal çıkış tarihine benzer. Ne yazık ki, bu, yeni bir kahraman duyurusu yapılmadan bir yıldan fazladır.

Yeni Dota 2 kahramanı çıkış tarihinden daha da güzel bir haber bundan sonraki açıklamaydı. 2020 boyunca Dota 2’ye birden fazla kahraman girebilir. Özellikle, önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde alana yeni bir kahraman girecek. Mart 2021’in sonundan önce Valve, en az iki yeni Dota 2 kahramanı yayınlamayı bekliyor.

Valve, Yeni Dota 2 Kahramanlarının Ne Zaman Çıkacağını Açıkladı

Yeni Kahramanlar Geliyor

Son iki kahraman Snapfire ve Void Spirit, Eylül ayında online bir TI9 etkinliğinde duyurulmuştu. Kısa süre sonra, Valve büyük bir Dota 2 eşleştirme güncellemesi yayınladı. Dota 2 Outlanders yamasının bir parçası olarak, bu yeni kahramanlar ve çok sayıda güncelleme oyunu yeniden şekillendirdi. Ancak Valve’ın bu güncellemeleri ve duyuruları ne zaman yapmayı planladığı her zaman belirsizdir. Bugün şirket bunun değişeceğini söylüyor.

Loncalar artık savaş pasosu BP vermek yerine, loncanın bölgedeki diğerlerine göre performansına göre haftalık olarak tüm üyelere shard veriyor. Dota Plus aboneleri, standart guild ödemelerinin iki katı alır. Tüm oyuncular sadece oyun kazanarak da ekstra parçalar kazanabilir.

Dota Plus’a biraz ekstra değer katmak, TI10 Battle Pass’ten alınan yeni sohbet çarkı sesleri, yeni bir sezon hazinesi ve yeni zorluklardır. Dota Plus ayrıca, ekstra sohbet çarkı sesleri ve derinlemesine istatistikler gibi diğer özelliklerini de korur.

Geliştirici ayrıca oyun içi oyuncu toksisitesini ve davranışını iyileştirmeyi planlıyor. Overwatch ve CS: GO’daki toksisite düzenlemesine benzer bir seçenek Dota 2’de uygulanacak. Şirinlerle mücadele etmek için yeni bir yöntem de devreye girecek. Sistem bir şirini tanımladığında, onu diğer şirinlerle eşleştirme olasılığını çok daha yüksek hale getirir.

Bunun nedeni, Valve’ın iletişim frekansını değiştirmek istediğini fark etmesidir. Genellikle her şeyin The International çevresinde dönmesini sağlamak, şirketin gelişme zamanıdır. Şimdi, Valve, içeriği ve önemli güncellemeleri sadece TI’da değil yıl boyunca yaymayı umuyor. Bu, yalnızca Sonbahar sezonunda değil, herhangi bir zamanda içerik bulunduğundan, oyuncu tutmada da uzun vadeli iyileştirmeler yaratmaya yardımcı olacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu