bayigram.com

Yeni COD: Modern Warfare Güncellemesi

İşlev, bu yılın başlarında konsol oyuncularının kullanımına sunuldu

Yeni ‘Call of Duty: Modern Warfare’ güncellemesi, PC oyuncularının belirli modları kaldırmasına izin verecek.

Infinity Ward, PC oyuncularının belirli modları kaldırmasına ve depolama alanını boşaltmasına olanak tanıyan yeni bir Call Of Duty: Modern Warfare güncellemesi yayınlıyor.


İşlev, yarın (14 Ekim) TSİ 07.00’da başlayacak olan 1.28 yamasıyla birlikte gelecek. PC Gamer’a göre, artık 250 GB SSD’ye sığmayacak kadar büyüyen ağır oyundan belirli modları kaldırarak oyuncuların depolama alanını boşaltmalarına izin verecek.

Bu özellik, Modern Warfare’ın yapım direktörü Paul Haile tarafından Twitter’da duyuruldu. “Yarınki güncelleme, PC MW sahipleri için moda özel kaldırma seçeneklerine sahip olacak ” diye yazdı.

Yeni Güncelleme

Belirli modları kaldırma seçeneği, bu yılın Haziran ayında konsol oyuncularına sunuldu. Kullanıcıların, özel operasyonlar, çok oyunculu veya kampanya gibi modlara erişim sağlayan belirli veri paketlerini kaldırmasına izin verdi.

Yeni COD: Modern Warfare Güncellemesi

Şu anda 1.28 yamasının Call Of Duty: Modern Warfare’e ne getireceği bilinmiyor. Bununla birlikte, güncelleme artık PlayStation 4’e önceden yüklenebilir ve yaklaşık 10 GB boyutundadır.

Bu ayın başlarında, o ortaya çıktı Activision bildirildi 20,000 civarında oyuncu hesaplarını yasaklamıştı içinde Warzone: Call of Duty ve Modern Warfare . Eylül ayı sonlarında meydana gelen yasaklama dalgası, EngineOwning adlı bir hile kullanan oyuncuları hedef almıştı.

Diğerleri ise Call of Duty haber, Activision geçtiğimiz günlerde hayranlarına verdi yeni Zombiler modunda ilk bakış içinde Black Ops Cold War yaklaşan mod, Die Maschine olarak bilinen bir yerde yeni bir anlatıya yer verecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu