Tiktok Takipçi Satın Al

Yeni BMW Z4 Türkiye’de

Borusan Otomotiv’in Türkiye distribütörü olduğu BMW’nin sportif roadster modeli Yeni BMW Z4, 25 Nisan tarihinde başlayan ve 28 Nisan’a kadar devam edecek olan BMW Golf Cup International’ın ön elemelerinde Türkiye’de ilk kez sergilendi.

Bu yıl 14.’sü düzenlenen dünyanın en büyük amatör golf turnuvası BMW Golf Cup International’ın Silivri Marmara Golf Sahası’nda gerçekleştirilen Türkiye Ön Elemeleri’nde katılımcılar, çarpıcı tasarımıyla dikkat çeken Yeni BMW Z4’ü yakından inceleme imkanı buldu.


Yeni BMW Z4 Türkiye'de

İlk kez geçtiğimiz yıl Paris Otomobil Fuarı’nda tanıtılan Yeni BMW Z4’ün, 2019’un ikinci yarısında 2.0 litre motor seçeneği ile Türkiye’de satışa sunulması planlanıyor. BMW M dinamikleriyle güçlendirilen Yeni BMW Z4, sportif süspansiyonu ve düşük ağırlık merkezi sayesinde ilham verici bir sürüş deneyimi sunuyor. Yeni BMW Z4, sadece 10 saniyede açılan kumaş tavanı ile açık hava keyfini yolda da yaşatıyor.

Yeni BMW Z4 Türkiye'de

İlgili Makaleler

Daha fazla teknoloji haberleri için https://bilgim.net/k/teknoloji sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu