TeknoDiot
     
     
     

Yeni Audi A6 Güvenlik Konusunda Tam Not Aldı

Yeni Audi A6 Güvenlik Konusunda Tam Not Aldı

Konfor, sportiflik ve en ileri teknoloji bağlantı özelliklerini birleştiren Audi A6, güvenlikte de tam not aldı. A6, Euro NCAP tarafından güvenlikte 5 yıldız ile ödüllendirildi.

Avrupa’da satışa sunulan otomobillerin tasarımlarını, teknik yapılarını ve güvenlik performanslarını, çarpışma testleri sonrasında titiz biçimde denetleyen bağımsız güvenlik kuruluşu Euro NCAP, Audi A6’yı, 5 Yıldız ile ödüllendirdi.

[sp-related style=”dark” id=”30601″]

Yeni Audi A6 Güvenlik Konusunda Tam Not Aldı

[sp-related style=”dark” id=”30452″]

Audi A6, yetişkin korumasında 100 üzerinden 93, çocuk korumasında 85, yaya güvenliğinde 81 ve sürüş destek sistemlerinde de 76 puan alarak, segmentinin en güvenli otomobilleri arasında yer aldı.

Tamamen yenilenen sekizinci nesil Yeni Audi A6, tüm motor seçeneklerinde sunulan hibrit teknolojisi, sürüş güvenliğini daha da artıran 39 adet asistan sistemleri, sezgisel kullanım özellikli bilgi ve eğlence sistemleri ve dinamik tüm tekerden yönlendirme sistemi ile otomobilde business class konforunu sunuyor. Yeni Audi A6, bu yılın ikinci yarısından itibaren Türkiye’de sunuluyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Gücüne Güç Katan Lamborghini Huracan Evo RWD

Buğra Noyan

Porsche’den Rekor Satış!

Hüseyin Ceylan

Yeni Renault Clio Türkiye’ye Geldi

Umut Bilgen

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.