Yemeksepeti’nin Yeni Ofisi: Yemeksepeti Park

Türkiye’nin en büyük yemek sipariş platformu olan Yemeksepeti’nin Levent İstanbul’da yeni ofisine geçiş yaptı. İşte detaylar.

Yemeksepeti.com‘un yeni ofisi Levent’de yer alıyor. Yemeksepeti Park olarak adlandırılan ofis 9.500 metre kare olarak bir AVM büyüklüğünde diyebiliriz. Girişimcilik ve Online Pazarlama konularında Türkiye’de önde gelen yayınlardan olan Webrazzi’nin Girişim Ofisleri adlı YouTube serisinde yeni Yemeksepeti ofisi Yemeksepeti Park’ı gezdi. Webrazzi’nin CEO’su Arda Kutsal özel olarak video içinde yer aldı. Yemeksepeti Park’ta ise Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın karışılıyor ve 48 dakikalık bir ofis incelemesi sürmekte.

[ilgiliicerik icerik_id=”11673″]

Yemeksepeti'nin Yeni Ofisi: Yemeksepeti Park

Webrazzi’nin hazırladığı videoda, Yemeksepeti Park’ın hazırlanmasındaki süreci baştan sona yöneten Nevzat Aydın hem mimari yönden yenilikleri hem de Yemeksepeti‘ne dair önemli detayları paylaştı. Yemeksepeti Park’da toplamda 500 küsür kişi çalışmakta. Ayrıca yeni ofise 6.000.000 milyon dolar bir yatırım yapılmış durumda. Eğlenceli bir ofis gezisi gerçekletirmiş durumda. Webrazzi‘nin yayınladığı videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Gerçekten eğlenceli ve kaliteli bir video olmuş diyebiliriz.

Yemeksepeti'nin Yeni Ofisi: Yemeksepeti Park

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu