Yemeksepeti'nin Yeni Ofisi: Yemeksepeti Park

Yemeksepeti’nin Yeni Ofisi: Yemeksepeti Park

Abone Ol 

Türkiye’nin en büyük yemek sipariş platformu olan Yemeksepeti’nin Levent İstanbul’da yeni ofisine geçiş yaptı. İşte detaylar.

takipçi satın al
takipçi satın al

Yemeksepeti.com‘un yeni ofisi Levent’de yer alıyor. Yemeksepeti Park olarak adlandırılan ofis 9.500 metre kare olarak bir AVM büyüklüğünde diyebiliriz. Girişimcilik ve Online Pazarlama konularında Türkiye’de önde gelen yayınlardan olan Webrazzi’nin Girişim Ofisleri adlı YouTube serisinde yeni Yemeksepeti ofisi Yemeksepeti Park’ı gezdi. Webrazzi’nin CEO’su Arda Kutsal özel olarak video içinde yer aldı. Yemeksepeti Park’ta ise Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın karışılıyor ve 48 dakikalık bir ofis incelemesi sürmekte.

[ilgiliicerik icerik_id=”11673″]

Yemeksepeti'nin Yeni Ofisi: Yemeksepeti Park

Webrazzi’nin hazırladığı videoda, Yemeksepeti Park’ın hazırlanmasındaki süreci baştan sona yöneten Nevzat Aydın hem mimari yönden yenilikleri hem de Yemeksepeti‘ne dair önemli detayları paylaştı. Yemeksepeti Park’da toplamda 500 küsür kişi çalışmakta. Ayrıca yeni ofise 6.000.000 milyon dolar bir yatırım yapılmış durumda. Eğlenceli bir ofis gezisi gerçekletirmiş durumda. Webrazzi‘nin yayınladığı videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Gerçekten eğlenceli ve kaliteli bir video olmuş diyebiliriz.

Yemeksepeti'nin Yeni Ofisi: Yemeksepeti Park

Göz atın:   Amazon.com.tr’de ‘Bahar Fırsatları’ Başladı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!