TeknoDiot
     
     
     

Yemeksepeti’nin Yeni Ofisi: Yemeksepeti Park

Yemeksepeti'nin Yeni Ofisi: Yemeksepeti Park

Türkiye’nin en büyük yemek sipariş platformu olan Yemeksepeti’nin Levent İstanbul’da yeni ofisine geçiş yaptı. İşte detaylar.

Yemeksepeti.com‘un yeni ofisi Levent’de yer alıyor. Yemeksepeti Park olarak adlandırılan ofis 9.500 metre kare olarak bir AVM büyüklüğünde diyebiliriz. Girişimcilik ve Online Pazarlama konularında Türkiye’de önde gelen yayınlardan olan Webrazzi’nin Girişim Ofisleri adlı YouTube serisinde yeni Yemeksepeti ofisi Yemeksepeti Park’ı gezdi. Webrazzi’nin CEO’su Arda Kutsal özel olarak video içinde yer aldı. Yemeksepeti Park’ta ise Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın karışılıyor ve 48 dakikalık bir ofis incelemesi sürmekte.

[ilgiliicerik icerik_id=”11673″]

Yemeksepeti'nin Yeni Ofisi: Yemeksepeti Park

Webrazzi’nin hazırladığı videoda, Yemeksepeti Park’ın hazırlanmasındaki süreci baştan sona yöneten Nevzat Aydın hem mimari yönden yenilikleri hem de Yemeksepeti‘ne dair önemli detayları paylaştı. Yemeksepeti Park’da toplamda 500 küsür kişi çalışmakta. Ayrıca yeni ofise 6.000.000 milyon dolar bir yatırım yapılmış durumda. Eğlenceli bir ofis gezisi gerçekletirmiş durumda. Webrazzi‘nin yayınladığı videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz. Gerçekten eğlenceli ve kaliteli bir video olmuş diyebiliriz.

Yemeksepeti'nin Yeni Ofisi: Yemeksepeti Park

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Netflix The Witcher Dizisinin Finali Kitaplardan Farklı mı Olacak?

Buğra Noyan

Veri İhlallerinden Dolayı Zararlar Artıyor!

Uğur Aydemir

Powerline Nedir?

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Muhammed Ali Sevinik 17 Şubat 2018 at 13:53

?

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.