Tiktok Takipçi Satın Al

Yale’in Üst Düzey Güvenlik Sunan All-in-One Kamerası IFA’da!

Yale hem iç hem de dış mekan kamerası olarak kullanılabilen All-in-One Kamerasını, Berlin’de düzenlenen ve alanında dünyanın en büyük fuarlarından biri olan IFA 2019’da (Uluslararası Tüketici Elektroniği ve Teknolojileri Fuarı) sergiliyor.

Kilit çözümleri ve akıllı güvenlik sistemleri alanında dünyanın lider markalarından Yale, 6 – 11 Eylül 2019 tarihleri arasında Berlin’de düzenlenen IFA 2019’a (Uluslararası Tüketici Elektroniği ve Teknolojileri Fuarı) katılıyor. Alanında Avrupa’nın en büyük, dünyanın sayılı fuarlarından biri olan IFA’da ‘Smart Living’ konseptindeki yeni ürünlerini de tanıtan Yale’in standı, teknoloji tutkunlarından büyük ilgi görüyor.

Hasan Mavuş: Ev sahiplerinin günlük yaşamını kolaylaştırıyoruz


Yale’in fuarda tanıttığı yeni ürünlerinden biri de, All-in-One Kamera. Yeni kameranın akıllı teknoloji dünyasına adım atmak isteyenler için ideal bir çözüm sunduğunu söyleyen Yale Türkiye Genel Müdürü Hasan Mavuş, “Günümüzde yaşam alanlarımızı mobil teknolojiler ile izleyip koruyoruz. All-in-One ile de ev sahiplerinin günlük yaşamını biraz daha kolaylaştırmayı hedefledik. Bu yeni kamera aynı zamanda, ev sahiplerinin yaşam alanlarının güvenliği konusunda rahat olmalarını sağlayan inovatif ürünler geliştirme yönündeki bağlılığımızın da bir göstergesi” dedi.

Yale’in Üst Düzey Güvenlik Sunan All-in-One Kamerası IFA’da!

Gece karanlığında dahi net görüntü!

Hem iç hem de dış mekan kamerası olarak kullanılabilen All-in-One’ın, Yale View uygulaması üzerinden canlı görüntüleme, gerçek zamanlı konuşma ve hareket algılama özellikleri bulunuyor. Bu sayede örneğin evde olunmayan bir anda kurye geldiğinde, hareket algılama özelliği ev sahibinin kuryeyi görmesine ve karşılıklı konuşmasına imkan tanıyor. Yüksek aydınlatma ışığı ve güçlü siren sesi, gece karanlığında dahi ev sahiplerinin kapıya cevap vermeden önce kimin geldiğini görmesini sağlarken hırsızlara karşı da caydırıcı bir unsur oluşturuyor. Bağımsız cihaz olarak kullanılabilen All-in-One, mevcut güvenlik sistemlerine de kolayca entegre edilerek güvenliği üst seviyeye taşıyor.

Amazon Alexa iş birliği

Yale’in Smart Living ailesinin bir parçası olan All-in-One için Amazon Alexa ile bir iş birliği de bulunuyor. Bu sayede All-in-One kamera sisteminde, kullanıcılara benzersiz bir ses kontrolü ve bağlantı olanağı veriliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu