Tiktok Takipçi Satın Al

Yahoo’nun Logosu Yenilendi

Yahoo bugünlerde tam olarak popüler bir şirket değil. Ancak uzun süredir kapalı kalsa da, henüz oyundan çıkmadı ve bugün şirket, yepyeni bir logoyla karşımızda.

Yeni logo, uzun süredir kuşatılmış şirket için yeni bir başlangıç yapıyor. Pentagram tarafından tasarlanan yeni Yahoo logosu, 2013’te o zamanki CEO Marissa Mayer‘ın liderliğinde gerçekleşen büyük revizyonundan bu yana şirket için ilk yeniden tasarlamayı işaret ediyor.


Yeni logo, 2013 tasarımının kişiliğinden yoksun, küçük harfli, sans-serif tipi, ilk baskı reklam kampanyasını metroda satın alan bir başlangıç yapmaya benziyor. Buradaki tek gerçek ayırt edici kalite, Yahoo’nun ikonik ünlem işareti, şimdi logonun geri kalanından kaçmaya çalıştığını gösteren daha agresif bir açıyla.

Yahoo yeni logosu

Yahoo'nun Logosu Yenilendi

Yahoo, on yıl süren bir alaka düzeyinden sonra, yeni bir CEO getirerek, Tumblr ve Flickr gibi şirketleri satın alarak, Apple ve Disney‘i orijinal akışlı TV programlamasıyla yumruklamaya yenerek 2010’ların başında kendini yeniden icat etmeye çalıştı. Ama Mayer’in değişiklikleri şirketi kurtarmadı. Tumblr ve Flickr’ın artık yeni sahipleri var, TV ve haber girişimleri ufalandı ve Yahoo’nun kendisi Verizon’a satıldı. Bu, eski benliğinin neredeyse bir titremesidir, ürünlerinin etrafındaki satışlar ve skandallar için büyük ölçüde teknoloji dünyası üzerindeki herhangi bir gerçek etkiden daha fazla dikkat çekici.

Yeni logo ile birlikte, Yahoo Mail uygulamasının güncellenmiş bir sürümünü duyurdu. Yeni uygulama ekleri, fırsatlar ve yakındaki market indirimleri gösteren bir “Market Görünüm” özelliği için özel sekmelere sahip. Yeni bir logoya sahip bir tasarımın yanı sıra yeni bir tıklamayla abonelikten çıkma seçeneği de var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu