Xiaomi'nin Kamera Tedarikçisi Değişebilir! - TeknoDiot.com

Xiaomi’nin Kamera Tedarikçisi Değişebilir!

Abone Ol 

Xiaomi kamera üreticileri Canon, Nikon, Hasselblad arasında bir partner seçti! Hasselblad

takipçi satın al
takipçi satın al

Geçenlerde Lenovo’dan Xiaomi’ye başkan yardımcısı olarak atanan Chang Cheng, blogunda “Xiaomi kamera tedariği için hangi şirketle çalışmalı?” Adlı küçük bir anket başlattı.

Mevcut seçenekler arasında: Canon, Nikon, Hasselblad ve dördüncü cevap “herkese karşı” anlamına geliyor. Şu anda, Hasselblad en yüksek 1930 oy ile listeye liderlik ediyor Karşılaştırma için sırasıyla Canon ve Nikon sırasıyla 1.059 ve 269 oy aldı.

Xiaomi'nin Kamera Tedarikçisi Değişebilir!

Kamera akıllı telefonlar için en önemli parçalardan biri olduğundan, cihaz üreticileri şu anda gadget’ları için en iyi kamera seçeneğini oluşturmak için kamera matrisi üreticileriyle birlikte çalışıyor ancak bu anket Xiaomi’nin bu şirketlerden kesinlikle sensör sipariş edeceğini garanti etmemektedir. Şimdiye kadar, Xiaomi sadece kullanıcıların görüşlerini değerlendiriyor.

Göz atın:   Xiaomi Mi 9 Lite Tanıtıldı! Xiaomi Mi 9 Lite Özellikeri ve Fiyatı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL