teknodiot.com
   
     

Xiaomi Resmi Olarak Türkiye’de Hizmete Başladı!

Xiaomi Resmi Olarak Türkiye'de Hizmete Başladı! Sektörel Haberler Xiaomi Haberleri

Bugün Xiaomi Türkiye’nin düzenlediği basın toplantısıyla artık resmi olarak Türkiye’de hizmet vermeye başlıyor.

Çinli dev teknoloji üreticisi olan Xiaomi, ülkemizde fiyat/performans akıllı telefonları ile tanılan bir marka. Xiaomi markası uzun zamandır ülkemize gireceği konuşuluyordu ve gerçekten de bu durum resmi olarak açıklanmıştı. Diğer ülkelerde Mi Store olarak geçse de ülkemizde mağaza isimleri Mi Shop olarak adlandırıldı.

Xiaomi severlerin uzun zamandır beklediği an bugün gerçekleşti. Xiaomi Türkiye’nin bugün düzenlediği basın etkinliğinde resmi olarak Türkiye’de yer alan Mi Shop’lar satışa başlamış durumda. Türkiye’deki ilk Mi Shop ise önümüzdeki Eylül ayında Vadi İstanbul’da açılacak!

Xiaomi Resmi Olarak Türkiye'de Hizmete Başladı! Sektörel Haberler Xiaomi Haberleri

Uzun zamandır ülkemizde ithalatçı firmalar tarafından satışa sunulan birçok Xiaomi ürününü artık resmi olarak satın alınabilecek duruma geliyor. Xiaomi Türkiye sadece Mi Shop‘da resmi olarak Xiaomi ürünleri satmayacak. Diğer resmi satış yolları ise şöyle; Migros, Carrefour, Metro, Teknosa, N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Amazon, Penta, BİM, Evkur, Esme, Ptt AVM, İnce Hesap, Arena, Öz Şanal ve A-101

Şuanda mağaza açılmadı, Eylül’de açılacak ancak resmi garantili Xiaomi ürünleri satışta. Resmi satış yollarının başında ise garanti kapsamı yer alıyor. Resmi şekilde satılan Xiaomi ürünleri artık Xiaomi Türkiye Resmi Garantisi adı altında servis desteği sunacak. Öte yandan Xiaomi Türkiye’nin dağıtım ve garantisinden Evofone ve GENPA sorumlu olacak. Son olarak ilk Mi Shop’lar Vadi İstanbul ve Forum İstanbul’da yer alacak.