Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, Telefonları İçin MIUI 12 Geliştirmeyi Geçici Olarak Durdurdu!

Xiaomi, cihazları için MIUI 12 geliştirmeyi geçici olarak durdurdu. İşte konu ile ilgili detaylar;

Xiaomi, akıllı telefonları için MIUI 12 geliştirmeyi geçici olarak durdurma kararı aldı. Xiaomi, resmi forumunda tüm Xiaomi ve Redmi akıllı telefonlar için MIUI 12 ürün yazılımının güncellenmesi ve dağıtımının geçici olarak askıya alınacağını bildirdi. Bu kez, durum Android işletim sistemi veya ürün yazılımının herhangi bir sebep nedeniyle değil.

Geçici olarak MIUI 12 geliştirme durduruldu


Bu durumun aslında açıklanabilecek bir durumu var. MIUI 12’deki çalışma, geleneksel Çin Ejderha Teknesi Festivali olan tatil nedeniyle askıya alındı. Bu, 25 Haziran’da olacak. Ancak MIUI 12 ile ilgili iş bir hafta boyunca duraca tarihler ise şöyle; 26 Haziran’dan 3 Temmuz’a kadar.

Xiaomi, Telefonları İçin MIUI 12 Geliştirmeyi Geçici Olarak Durdurdu!

Son zamanlarda, Xiaomi’nin bazı kullanıcılar için MIUI 12 geliştirme sürüm 6.15 güncellemesini yayınladığını belirtmek gerekir. Güncellemeden bir süre sonra, Xiaomi topluluk forumları ürün yazılımını yükledikten sonra hoparlör ses seviyesindeki azalma şikayetleri ile dolduruldu . Bazı kullanıcılara göre, telefonlarındaki hoparlör sesi, akıllı telefonların 5.24 sürümünü çalıştırdığına göre daha düşük.

Xiaomi, sorunu çözmek için hemen bir soruşturma başlattı. Sonuçta, geliştirme yapılarının tüm amacı geri bildirim sağlamaktır. Ve şirket bu geri bildirime hızla yanıt vermelidir. MIUI mühendisleri şikayet sahipleriyle temasa geçti ve hatta etkilenen modellerin ses seviyesini önceki sürümü çalıştıran benzer bir akıllı telefonla karşılaştırmak için evde planlanmış bir ziyaret yaptı. İlginçtir ki, hacimler hala aynı. Mühendisler ayrıca telefonları şirketin yankısız odasına götürdü ve sonuçlar hala aynıydı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu