Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, Monitöre Takılabilen Masa Lambasını Piyasaya Sürdü

Xiaomi Mijia Ekran Asma Işığı, masaüstümüzü şık ve akıllı bir şekilde aydınlatacak monitör lambasıdır.

İşyerindeki zayıf aydınlatma, fiziksel ve zihinsel sağlığımız üzerinde zararlı bir etkiye sahiptir ve baş ağrısına ve yorgunluğa neden olur.


Doğru aydınlatmayı sağlayarak, masa lambaları gözlerimizi vurgulamadan ve zorlamadan daha iyi bir çalışma ortamı yaratır. Bu, ekran lambasının evde veya ofiste olsun, işyerinde önemli bir aksesuar olmasını sağlamıştır.

Xiaomi, 3 Haziran’dan itibaren Xiaomi Mall’da crowdfunding altında bulunacak olan MIJIA Ekran Asma Lambası’nı piyasaya sürdü. Lamba 199 yuan (188 TL)perakende fiyatıyla birlikte geliyor, ancak crowdfunding egzersizi sırasında 169 yuan (160 TL) için perakende satış yapacak.

Xiaomi, Monitöre Takılabilen Masa Lambasını Piyasaya Sürdü

MIJIA Ekran Asma Lambası

MIJIA Ekran Asma Lambası asimetrik bir ileri projeksiyon tasarımına ve bir metal lamba gövdesine sahiptir. Ayrıca kablosuz uzaktan kumanda ile standart olarak gelir ve asılı kurulumu destekler.

Lamba ayrıca manyetik dönüşü destekler, Ra90 yüksek renk oluşturma indeksine, önceden ayarlanmış bilgisayar moduna sahiptir ve bir USB C Tipi arabirim ile donatılmıştır. USB-C arayüzü, ışığı bir bilgisayara bağlamak için kullanılabilir, böylece bilgisayar açıldığında yanar. Güç kaynağını bir ekrandan, bir USB adaptöründen ve bir güç bankasından da alabilir.

Buna ek olarak, ekran yansımasını önlemek için özelleştirilmiş bir optik lens ve ince bir şekilde kazınmış fotomaske sahiptir. Lamba ayrıca uzaktan kumanda ile eşleştirmek için 2,4 GHz kablosuz bağlantı teknolojisini kullanır. Uzaktan kumanda iki adet 7 numaralı pil kullanır ve renk sıcaklığının parlaklığını ayarlamak için kullanılabilir.

Xiaomi, Monitöre Takılabilen Masa Lambasını Piyasaya Sürdü
Görsel: xiaomitoday

Xiaomi, Monitöre Takılabilen Masa Lambasını Piyasaya Sürdü Xiaomi, Monitöre Takılabilen Masa Lambasını Piyasaya Sürdü Xiaomi, Monitöre Takılabilen Masa Lambasını Piyasaya Sürdü

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu