Xiaomi Mi TV Pro Piyasaya Sürülmeye Hazırlanıyor! - TeknoDiot.com

Xiaomi Mi TV Pro Piyasaya Sürülmeye Hazırlanıyor!

Abone Ol 

24 Eylül’de yeni ürün lansmanı düzenleyecek olan Xiaomi, yeni televizyonunu da bu tarihte tanıtılması beklenen Xiaomi Mi Mix 5G ve Xiaomi Mi Pro 9 cihazları ile birlikte piyasaya sürecek.

takipçi satın al
takipçi satın al

Xiaomi, Mi MIX 5G ve Mi 9 Pro 5G’nin Çin’de 24 Eylül’de açıklanacağına dair son söylentileri doğruladı. Yeni akıllı telefonların yanı sıra, şirket ayrıca bugünün sızıntılarının en büyük odağı olan yepyeni bir Mi TV’yi de tanıtacak. Yeni Weibo sızıntıları gerçekleşecek olan Xiaomi Mi TV PRO lansmanı ile ilgili birçok haber ortaya çıkardı.

Xiaomi tarafından sunulan yepyeni Mi TV PRO cihazları 55 inç ve 65 inç ekran boyutlarında olacak. Diğer yeni Mi TV’lerin çoğunda olduğu gibi olağanüstü incelikte çerçeveye sahip olacak. Her iki modelde de yine Mi ile piyasaya sürülen aynı metal şasiye sahip olduğu görünüyor.

Xiaomi Mi TV Pro Piyasaya Sürülmeye Hazırlanıyor!

Teknik özelliklerin nasıl olacağı konusunda hala bir fikrimiz yok. Ancak muhtemelen mevcut Xiaomi Mi TV’lerden biraz daha fazla iyileşme bekleyebiliriz. Aynı artışı fiyatlandırma için de geçerlidir. Referans olarak, mevcut 55 inç Mi TV 2999 yuan (424 $), 65 inç 3999 yuan (565 $) maliyete sahiptir.

Resmi etkinlik tarihi sona erdikten sonra önümüzdeki günlerde bu ürünler hakkında daha fazla ayrıntıları sitemizden takip edebilirsiniz. Etkinlikte en büyük lansman muhtemelen Mi MIX 5G olacak olsa da, piyasaya çıkacak diğer tüm cihazları görmeye istekliyiz. Özellikle Mi TV PRO’ları umut verici görünüyor ve masaya ne gibi yeni özellikler  kattıklarını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Göz atın:   Sony α9 II Full Frame Kamera Piyasaya Sürüldü!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL