Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi Notebook Yeniden Tasarlanıyor!

Xiaomi Notebook resmi Weibo sayfasında bir teaser posteri yayınladı. Poster, Mi Notebook serisinin bu yıl yeniden tasarlanacağını gösteriyor.

Xiaomi Mi Notebook Yeniden Tasarlanıyor!


Mi Notebook serisi 2016 yılında ilk ürününü piyasaya sürdü ve o zamandan beri piyasaya sürülen dizüstü bilgisayar modellerinin tasarımında büyük bir değişiklik olmadı. Modelin hangisinin birinci, ikinci veya üçüncü nesil Dizüstü bilgisayar modeli olduğunu bilmek kafa karıştırıcıdır çünkü hepsi birbirine benzemektedir.

Donanım görünümündeki değişikliklerin ve yükseltmelerin yanı sıra, yeni Dizüstü Bilgisayar tasarımında büyük bir değişiklik görebilir. Ekranın etrafındaki çerçeveler, dört tarafın tümü eşit ve en düşük minimum seviyelerinde olacak şekilde düzenlenebilir.

Xiaomi Mi Notebook Yeniden Tasarlanıyor!

Bu tasarım stili, RedmiBook’ta Xiaomi tarafından kullanılmaya başlandı ve tam ekran benzeri bir tasarım verdi. Tam ekran tasarımı, bilgisayarın daha küçük görünmesini sağlar ancak ekrana ekstra görüntüleme alanı sağlar. Bununla birlikte, optimizasyon ve donanımın RedmiBook’tan daha yüksek olmasını bekliyoruz. Önümüzdeki günlerde yaklaşan Mi Notebook 2020 modelinin daha fazla ayrıntısının ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Bu gibi konularda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Bilgisayar Haberleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu