Xiaomi Mi Notebook Yeniden Tasarlanıyor! - TeknoDiot.com

Xiaomi Mi Notebook Yeniden Tasarlanıyor!

Abone Ol 

Xiaomi Notebook resmi Weibo sayfasında bir teaser posteri yayınladı. Poster, Mi Notebook serisinin bu yıl yeniden tasarlanacağını gösteriyor.

Xiaomi Mi Notebook Yeniden Tasarlanıyor!

Mi Notebook serisi 2016 yılında ilk ürününü piyasaya sürdü ve o zamandan beri piyasaya sürülen dizüstü bilgisayar modellerinin tasarımında büyük bir değişiklik olmadı. Modelin hangisinin birinci, ikinci veya üçüncü nesil Dizüstü bilgisayar modeli olduğunu bilmek kafa karıştırıcıdır çünkü hepsi birbirine benzemektedir.

Donanım görünümündeki değişikliklerin ve yükseltmelerin yanı sıra, yeni Dizüstü Bilgisayar tasarımında büyük bir değişiklik görebilir. Ekranın etrafındaki çerçeveler, dört tarafın tümü eşit ve en düşük minimum seviyelerinde olacak şekilde düzenlenebilir.

Xiaomi Mi Notebook Yeniden Tasarlanıyor!

Bu tasarım stili, RedmiBook’ta Xiaomi tarafından kullanılmaya başlandı ve tam ekran benzeri bir tasarım verdi. Tam ekran tasarımı, bilgisayarın daha küçük görünmesini sağlar ancak ekrana ekstra görüntüleme alanı sağlar. Bununla birlikte, optimizasyon ve donanımın RedmiBook’tan daha yüksek olmasını bekliyoruz. Önümüzdeki günlerde yaklaşan Mi Notebook 2020 modelinin daha fazla ayrıntısının ortaya çıkmasını bekliyoruz.

Bu gibi konularda daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz Bilgisayar Haberleri kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Göz atın:   Xiaomi Resmi Olarak Türkiye'de Hizmete Başladı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu