AMD

Xiaomi Mi MIX 4 ve MIUI 11 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Xiaomi Mi MIX 4 ve MIUI 11’in tanıtım tarihi belli oldu.

Xiaomi Mi MIX 4 serisi yılın ikinci yarısında en çok beklenen cihazlardan biridir. Bu yılki modelin Mi MIX 4 olarak piyasaya sürülmesi bekleniyor ve doğrulanmayan raporlar, bu ay, Mi MIX 3’ten yaklaşık iki ay önce geleceğini söylüyor.

Rus Xiaomishka bloguna göre, Çin kaynakları onlara Mi MIX 4‘ün 24 Eylül Salı günü Şangay’da duyurulacağını açıkladı. Raporda, telefonun daha önce duyurulması gerektiği, ancak Huawei’nin Mate 30 serisinin 19 Eylül’de piyasaya sürülmesinin de dahil olduğu birkaç nedenden ötürü tarihin öne çıkarıldığı bildirildi.

Mi MIX 4, Xiaomi’nin o gün açıklayacağı tek ürün değil. Ayrıca MIUI 11, Mi 9 5G / Mi 9S ve diğer belirsiz ürünleri de açıklayacağı bildirildi.

Xiaomi Mi MIX 4 ve MIUI 11 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Mi MIX 4, Samsung’un 108MP ISOCELL Bright HMX sensörüne sahip ilk akıllı telefon olacak. Kaynağın üçlü arka kamera kurulumu için 16MP ultra geniş açılı lens ve 12MP periskop lens ile eşleştirileceğini belirtti.

Xiaomi Mi MIX 4 özellikleri nasıl olacak?

Telefonun diğer söylenti özellikleri arasında ters kablosuz şarj, 12GB RAM ve 5G sürümü bulunuyor. Aynı zamanda Snapdragon 855 Plus işlemciye, 4500mAh pil, UFS 3.0 depolama alanına sahip olacak ve kutudan çıkan Android 10 tabanlı MIUI 11’i çalıştıracak.

Xiaomi Mi MIX 4 ve MIUI 11 Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Mi MIX 4, Weibo’daki bir kullanıcı tarafından cihazla ilgili bir mesaj gönderdiğini fark ettiği için zaten gözden geçiriliyor. Mi MIX 4’ün tasarımı hala bilinmemektedir ve hatta adı bile vardır, çünkü mahkeme kararı Xiaomi’nin MIX adını daha önce yıllar önce ticari markası olan farklı bir şirket olarak kullanamayacağını söylüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!