Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi MIX 10 Modeli MIUI 15 ile Gelecek

Xiaomi Mi MIX 10, MIUI 15 ile yakında geliyor olabilir.

Xiaomi hayranları, bir sonraki Mi MIX serisi akıllı telefonun gelmesini sabırsızlıkla bekliyor. Geçen yıl Eylül ayında, Çinli firma, Mi MIX Alpha konsept akıllı telefonunu iç piyasada bir sarma ekranıyla tanıttı.


Yani, Şubat 2019’da piyasaya sürülen son Mi MIX 3 5G , piyasada bulunan son Mi MIX telefonu.Söylentiler, Mi MIX 4 veya 5’in bir sonraki Mi MIX cihazının adı olabileceğini düşünüyor. Ancak, yeni bilgiler yaklaşan Mi MIX el cihazının Mi MIX 10 olarak gelebileceğini gösteriyor.

16 Haziran’da Xiaomi, veri güvenliği bilincini artırmak için Çin’de Xiaomi Güvenlik ve Gizlilik Tanıtımı Etkinliği düzenledi.

Xiaomi Mi MIX 10 Modeli MIUI 15 ile Gelecek

Verilerin önemi ve şirket üzerindeki etki derecesine bağlı olarak, veri varlıkları çok gizli, gizli, internet düzeyi ve kamu düzeyi gibi dört gizlilik düzeyinde sınıflandırılmıştır. Öğrenciler dört kategoride farklı Xiaomi ürünlerinin isimlerini koydular.

Çıkartmalar ayrıca Mi MIX 10 ve MIUI 15 gibi bazı duyurulmamış ürünlerin isimlerini taşıdı. Çinli firma Nisan ayında Çin’de MIUI 12’yi tanıttı ve küresel baskısı bir ay sonra açıklandı. MIUI 15 çıkartması, şirketin bir sonraki MIUI sürümü için ’13’ ve ’14’ sayılarını atlayabileceğini gösteriyor. Bu sürümün, diğer özelliklerin yanı sıra 120Hz yenileme hızı için optimizasyonlarla gelmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi MIX 10 Modeli MIUI 15 ile Gelecek

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu