Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi A3 ve Redmi Note 8 Pro, TWRP Desteği Aldı!

TWRP artık Xiaomi Mi A3 ve Redmi Note 8 Pro için resmi olarak mevcut. Bu, akıllı telefonlarında özel ROM’ları flaş etmek isteyen meraklı kullanıcılar için harika bir haber.

Farkında olmayanlar için TWRP, akıllı telefon meraklılarının akıllı telefonlarında özel ROM ve özel araçların kullanmasına izin vermek için özel bir kurtarma için stok kurtarma yerine geçmesini sağlar.


Telefonlarını tamamen özelleştirmek isteyen insanlar için biraz daha kolay ve erişilebilir hale getiriyor. TWRP’nin bu kadar popüler olmasının nedeni, şimdi Xiaomi Mi A3 ve Redmi Note 8 Pro‘yu da içeren devasa akıllı telefon kütüphanesinden kaynaklanıyor.

Xiaomi Mi A3 ve Redmi Note 8 Pro için TWRP desteği

Çinli akıllı telefon üreticisinin orta segment Android One akıllı telefonu bir süredir resmi olmayan bir bağlantı noktası TWRP’ye sahip.

Bununla birlikte, resmi yapılar her zaman daha güvenli ve çok daha güvenilirdir, bu yüzden bekleyen kişiler için harika bir haberdir. Özellikle, Xiaomi Mi A3 standart yanıp sönme yöntemleriyle iyi çalışmayan A / B bölme sistemini kullandığından, cihazlarını yanıp sönmekle ilgilenen kullanıcıların talimatları dikkatlice okuması önerilir.

Xiaomi Mi A3 ve Redmi Note 8 Pro, TWRP Desteği Aldı!

Fastboot flash kurtarma twrp.img komutuyla kurtarma işleminin düzenli bir yönteminden farklı olarak , bir kişinin fastboot boot twrp.img komut satırını kullanması gerekir. Bundan sonra, Gelişmiş > Kurtarma Ramdisk’ini Yükle seçeneğine gidin ve ardından cihazınızın belleğinde depolanan TWRP kurtarma görüntüsünü manuel olarak flaşlamak için seçin. Xiaomi Mi A3 için resmi TWRP‘yi indirmek için buraya tıklayın

Xiaomi’nin yan kuruluşu Redmi de resmi TWRP desteğini aldı; ancak diğer Snapdragon destekli Redmi akıllı telefonların aksine flaş ve modun biraz daha zor olduğu biliniyor. Bu cihaz kullanıcılar üzerinde sert tuğlalara eğilimlidir, bu nedenle Redmi Note 8 Pro‘yu yanıp sönerken kullanıcı dikkat etmesi önerilir. Kullanıcılar işlem sırasında herhangi bir karışıklığı önlemek için tam talimatları tam olarak izlemelidir. İşlemi ancak işleyebileceğinizden eminseniz veya yöntem konusunda bilgili iseniz devam edin. Redmi Note 8 Pro için resmi TWRP‘yi indirmek için buraya tıklayın.

Xiaomi Mi A3 ve Redmi Note 8 Pro, TWRP Desteği Aldı!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu