Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi A3 Android 10 Güncellemesi Yine İkinci Kez Geri mi Çekildi?

Dün sizlere Xiaomi Mi A3 için Android 10 güncellemesi yeniden yayınlandığını bir haberimizde açıklamıştık. Ancak yurt dışı kullanıcılarından gelen ilginç bir konu mevcut.

Mi A serisindeki dört cihazın hiçbiri, büyük Android güncellemeleri söz konusu olduğunda, 2017’de ilk olan bir Android One programına hayat veren Mi A1, hatta en yeni Mi A3 modeli, sorunsuz bir gidişata sahip değildi. Mi A3 modeli yaklaşık 20 saat önce Android için bir güncelleme aldı.


Bildiğiniz gibi, son Mi A3 Android 10 güncellemesi cihazın aldığı ilk sürüm değildi. Bu ayın başlarında, uzun bir bekleyişten sonra, Xiaomi nihayet cihazın kullanıcılarını seçmek için kararlı Android 10 işletim sistemini yayınlamıştı.

Ancak bazı kullanıcılar güncellemeyi tekrardan almadıklarını belirttiler. Ayrıca durumu hafifletmek için Xiaomi geliştiricilerine sorunları çözmek için biraz daha zaman tanımak amacıyla sunum durduruldu. Güncelleme, hem birkaç hafta önce buggy ürün yazılımını yüklemiş olan Mi A3 sahiplerine hem de en son Mart güvenlik yamasıyla birlikte Android Pie’dan gelenlere sunulmuştu.

[penci_related_posts dis_pview=”yes” dis_pdate=”no” title=”İlgili haber” background=”” border=”” thumbright=”no” number=”1″ style=”grid” align=”none” withids=”81815″ displayby=”recent_posts” orderby=”rand”]

Xiaomi Mi A3 Android 10 Güncellemesi Yine İkinci Kez Geri mi Çekildi?

Android 10 güncellemesi ikinci kez çekildi mi?

Ancak duyuru yazısında Xiaomi , Mi A3 Android 10 güncellemesinin bu sürümünün hala Beta Kararlı bir sürüm olduğu konusunda uyardı. Ve herhangi bir sorun durumunda çekilebileceğini açıkladı. Yani ikinci defa güncelleme çekilebilme ihtimali çok yüksek görülmtekdir.

Görünüşe göre, gelen raporlar Xiaomi’nin Mi A3 Android 10 güncellemesini gerçekten çekmiş olabileceğini gösteriyor. Böyle olduğu zaman ise aynı güncelleme ikinci defa çekilmiş olacak.

Bazı cihaz sahipleri güncellemenin bildirim olarak telefonlarına geldiğini ve bir zaman sonra o bildirimin telefonunundan kaybolduğunu belirtirken, bazı kullanıcılar ise güncellemeye halen ulaşamadıklarını söylemekteler. Kullanıcılar Xiaomi’den eksik güncelleme ile ilgili cevaplar istedi. Yanıt olarak Xiaomi destek, güncellemenin gerçekten de adsız hatalar nedeniyle çekildiğini söylüyor.

Android 10’u yüklemek için OTA indirme bildiriminin Mi A3’ünüze gelmemesi durumunda, güncellemenin durdurulması muhtemeldir. Xiaomi eldeki sorunları düzelttikten kısa bir süre sonra ikinci defa iptal ettiği güncellemeyi umarız sorunsuz kullanıcıya ulaştırabilir.

Xiaomi Mi A3 Android 10 Güncellemesi Yine İkinci Kez Geri mi Çekildi?

Xiaomi Mi A3 Android 10 Güncellemesi Yine İkinci Kez Geri mi Çekildi?

Xiaomi Mi A3 Android 10 Güncellemesi Yine İkinci Kez Geri mi Çekildi?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu