bayigram.com

Xiaomi Mi A2 Lite Yeni Bir Güncelleme Aldı

Xiaomi Mi A2 Lite, en son Android güvenlik yamasını getiren yeni bir güncelleme aldı

Xiaomi Mi A2 Lite, cihaz için Ocak 2021 Android güvenlik yamasının yayınlanmasıyla birlikte düzenli yazılım güncellemelerinin son yılında şimdi.


Mi A2 Lite, Android 10’un üzerinde bir işletim sistemi yükseltmesi almayacak, ancak 180 günlük bir süre boyunca güvenlik yaması güncellemelerini almaya devam edecek.

Bu, Temmuz 2018’de piyasaya sürüldüğünden bu yana, cihaz için güncellemelerin üçüncü yılıdır. Şu anki haliyle, telefon artık başka bir işletim sistemi yükseltmesi alamaz, ancak Temmuz 2021’e kadar güvenlik güncellemelerine sahip olacaktır.

Mi A2 Lite güvenlik yaması ayrıca sistem performansı optimizasyonları ve geliştirilmiş genel kararlılık sağlar. Bir gelenek olarak Xiaomi, güvenlik yaması güncellemeleri için değişiklik günlüğüne her zaman ‘Optimize edilmiş sistem performansı’ ve ‘Geliştirilmiş sistem güvenliği ve kararlılığı’ içeriyor.

Xiaomi Mi A2 Lite Yeni Bir Güncelleme Aldı

Bu nedenle, mevcut güvenlik yaması V11.0.17.0.QDLMIXM’nin büyük olasılıkla yalnızca Mi A2 Lite’ı Google’ın en son güvenlik yamasına yükselttiğini tahmin edebiliriz.

V11.0.17.0.QDLMIXM güvenlik yaması 16 MB boyutunda küçük bir havadan (OTA) indirme olarak gelmelidir. Yama, cihazınıza entegre olur, böylece kullanıcı tarafından yeni bir güncellemenin indirilmeye hazır olduğuna dair bir bildirim alınır. Öte yandan, herhangi bir nedenle, henüz bir güncellemenin mevcut olduğuna dair bir bildirim almazsanız, yamayı indirip yükleyebilirsiniz.

Lütfen kurulum dosyasının Xiaomi sunucularında barındırıldığını unutmayın. Aynısı, Mi A2 Lite’nizde sorun yaşarsanız indirilebilen ve yanıp sönebilen kurtarma ve fastboot ROM’lar için de geçerlidir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu