Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi 8’e, MIUI 11 Beta ile Android 10 Geldi!

Xiaomi’nin MIUI ekibi son birkaç haftadır meşguldü, yeni ve eski cihazlarına önemli MIUI 11 güncellemeleri yayınladı. Mi Mix 3S, Mi Mix 2S ve Mi 8 SE dahil olmak üzere bir dizi Xiaomi akıllı telefon zaten Android 10’a dayanan yeni MIUI 11 güncellemesini aldı. Android 10’a güncellenecek en son akıllı telefon Xiaomi Mi 8.

Xiaomi, beta ROM’da Android 10 ile Mi 8 kullanıcılarına dayanan MIUI 11’i piyasaya sürmeye başladı. Güncelleme, aygıta yeni MIUI 11 tabanlı özellikler getirecek ve en son Ekim güvenlik düzeltme ekini içerecek. Bu MIUI 11 9.10.24 sürümünün Android sürümünü v10.0’a yükselttiği göz önüne alındığında, 2.1 GB’ı aşan oldukça büyük bir dosyadır. Ayrıca, akıllı telefonunuzu yükseltmeden önce verilerinizi yedeklemeniz önerilir.


Bu hala bir beta ROM olduğunu ve birkaç eksik olması muhtemel olduğunu unutmayın. Bu nedenle, Mi 8’inizi günlük sürücünüz olarak kullanırsanız, kararlı bir sürüm için beklemeniz önerilir. Yayından söz yok ama önümüzdeki birkaç ay içinde bunu bekliyoruz.

Xiaomi Mi 8'e, MIUI 11 Beta ile Android 10 Geldi!

Şu anda Android 10’un kararlı bir sürümünü çalıştıran bir avuç Xiaomi cihazı bulunduğunu unutmayın. Bu nedenle Mi 8 gibi eski cihazların Android 10’u kararlı sürümde kullanması biraz zaman alacaktır. Ayrıca, Çin dışındaki cihazlar için Android 10 beta güncellemesinden haber yok.

 

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu