TeknoDiot
     
     
     

Xiaomi Mi 8 Tam 37 Saniyede Tükendi!

Xiaomi Mi 8 Tam 37 Saniyede Tükendi!

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Xioami Mi 8 dün piyasada yerini aldı. Xiaomi Mi 8 bugün Çin’de satışa sunuldu sunulmasına ancak tam tamına 37 saniyede Mi 8 tükendi.

Xiaomi Çin ekibinin belirttiğine göre 37 saniye içinde tükendi. Bu iş nasıl oldu? Xiaomi farklı ve alışılmışın dışında bir akıllı telefon piyasaya sürdü. Çentikli bir tasarıma sahip olan Mi 8 modeli hem özellik hemde performans noktasında kullanıcıya fazlasını sunuyor diyebiliriz. Dün Çin’de satışa sunulan akıllı telefon rekora imza atarak bir dakikadan daha az bir sürede tam 37 saniyede tükendi.

[ilgiliicerik icerik_id=”18507″]

[ilgiliicerik icerik_id=”18498″]

Xiaomi Mi 8 Tam 37 Saniyede Tükendi!

Stoklarda tükenen Xiaomi Mi 8’in yeni satışlarına 12 Haziran‘da başlanacağı açıklandı. Satışlarda yaşanan büyük patlamanın nedeni ise, cihazın cazip fiyatlarla satışa sunulması olarak gösteriliyor. Ülkemize de resmi giriş yapacak olan Xiaomi markası GearBest’in de girişi ile resmi tedarikçisi olarak Türkiye’de resmi garantili Xiaomi ürünlerini göreceğiz.

[ilgiliicerik icerik_id=”18636″]

Xiaomi Mi 8, 420 dolardan başlayan fiyatıyla şu an piyasadaki en ucuz Snapdragon 845 işlemcili akıllı telefon diyebiliriz. Çok yakında Çin dışında yedi pazarda da satışa sunulacak telefonun Türkiye’ye tam olarak hangi tarihte resmi giriş yapacağı belirsiz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Samsung, One UI 2.5 Arayüzü İçin Çalışmalara Başladı!

Buğra Noyan

Motorola One Macro Ön Yüzü Hakkında Detaylar!

Yusuf Karcılar

iPhone 12, 64MP Kamera Sensörüne Sahip Olacak

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.