Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Mi 8, MIUI 11 Arayüzlü Android 10 Güncellemesi Alıyor

Xiaomi, 2018 amiral gemisi olan Mi 8’e kararlı bir MIUI 11 güncellemesi sunmaya başladı. Xiaomi Mi 8 için MIUI 11 arayüzüne sahip Android 10 tabanlı güncelleme yayınladı.

Güncelleme sadece telefona yeni bir kullanıcı arayüzü ve yeni özellikler getirmiyor, aynı zamanda Android 10‘u da getiriyor.


Güncelleme MIUI V11.0.5.0.QEACNXM olarak geliyor ve 2.1GB boyutunda olduğunun altını çizelim. Xiaomi, yeni bir MIUI sürümüyle gelmediği için Android sürümünü de güncellediğinden kullanıcıların güncelleştirmeyi yüklemeden önce kullanıcılarına verilerini yedeklemelerini önerir.

Kullanıcılar ayrıca, bazı uygulamaların Android 10 ile uyumsuz olabileceği ve düzgün çalışmayabileceği konusunda da uyarılır. Ancak, uygulamanın son sürümü uyumsuzluk sorununu çözmüş olabileceğinden, uygulamalarınızı daha sonra güncellemeniz önerilir.

Xiaomi Mi 8, MIUI 11 Arayüzlü Android 10 Güncellemesi Alıyor

Xiaomi Mi 8, MIUI 11 Android 10 güncellemesi

MIUI 11, her zaman yeni özelleştirme ve kişiselleştirme seçenekleriyle birlikte görüntülenen, ekranı kullanarak bildirimler için ışık veren ışıklar, doğadan ilham alan yeni bildirim sesleri ve üretkenliği artırmak ve iş dengesini arttırmak için Mi Work ve Mi Life ile yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü sunar.Uyumlu cihazlar arasında dosya paylaşımı için Mi Share de yer alıyor.

MIUI 11 ayrıca Mi Doc Viewer adlı yerleşik bir belge görüntüleyiciye sahiptir, böylece cihazınız için bir belge görüntüleme uygulaması indirmenize gerek kalmaz. HP, Lexmark, HP, Sharp, Epson, Toshiba, Kyocera, Lenovo, Mijia ve NEC gibi 2000’den fazla yazıcı modelini destekleyen kablosuz baskı da var. Xiaomi ayrıca bir dönem izleyici, acil durum SOS özelliği mevcut.

Global versiyon için ne zaman kararlı güncellemenin uygun olacağı ile ilgili henüz bir haber yok, ancak çok uzak olmamalı. Telefon, Android 8.1 Oreo ile birlikte piyasaya sürüldü ve Android 9 Pie olarak güncellendi. Gelecekteki MIUI güncellemeleri için hala uygun olmalıdır ancak bu onun son Android işletim sistemi yükseltmesi olabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu