Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Black Shark 3 Pro, Geekbench’te Ortaya Çıktı!

Xiaomi Black Shark 3 Pro özellikleri Geekbench’te ortaya çıktı. Black Shark 3 Pro Geekbench ve 3C listeleri kilit detayları ortaya koyuyor.

Yeni Black Shark 3 modeli, 3 Mart’ta Çin’de piyasaya süreceğini doğrulandı. Lansman öncesinde, KLE-A0 ve MBU-A0 model numaralarına sahip iki Black Shark cihazı, Çin’in 3C otoritesinin veritabanında ortaya çıktı. Bu sayede Xiaomi Black Shark 3 Pro özellikleri ortaya çıkmış oldu.


Bu cihazlar Çin pazarlarına sırasıyla Black Shark 3 ve Black Shark 3 Pro olarak geliyor olabilir. KLE-A0, bazı önemli detaylarının açıklandığı Geekbench kıyaslama platformunda da yer aldı.

Xiaomi Black Shark 3 Pro, Geekbench'te Ortaya Çıktı!

Ekran görüntüsünde görülebileceği gibi, hem KLE-A0 hem de MBU-A0, 5G’ye hazır cihazlardır. Her iki telefon da 65W hızlı şarjı destekleyen MDY-11-EF / EB şarj cihazı ile donatılmıştır. KLE-A0 ve MBU-A0 Black Shark 3 telefonlarının 3C listesinde başka hiçbir bilgi ortaya çıkmadı. Daha önce MBU-A0 telefonları Çin’in MIIT sertifikasyon kuruluşunda görülüyordu.

Black Shark 3 Pro ortaya çıktı

Xiaomi Black Shark 3 Pro, Geekbench'te Ortaya Çıktı!

MBU-A0 akıllı telefonun Geekbench 5 listesi, tek çekirdekli testte 901 puan ve çok çekirdekli testte 3.015 puan aldığını ortaya koyuyor. Android 10 işletim sistemi cihaza yüklenmiş olarak gelir.

Anakart alanındaki Geekbench listesinde adı geçen mobius adı, akıllı telefonun kod adı olabilir. Kod adından bahsetmişken, KLE-A0B Black Shark 3‘ün Klein olarak kodlandığına inanılmaktadır. MBU-A0’a geri dönersek, telefonun temel frekansı 1.80GHz olan bir Qualcomm yonga seti besleniyor. Snapdragon 865 mobil platformundan gücünü alıyor. Bu işlemciye ise 8 GB RAM eşlik ediyor olacak.

Black Shark 3 veya Black 3 Pro akıllı telefonların özelliklerinde fazla bir şey bilinmemektedir. Son zamanlarda Black Shark 3’ün 65W hızlı şarj için destek sağlayacak büyük bir 5.000 mAh pil ile geleceği ortaya çıktı . Black Shark, önümüzdeki Black Shark 3 akıllı telefonu için Tencent Games ile ortaklık kurdu. Bazı raporlar, Black Shark 3’ün 120Hz yenileme hızı ve 16 GB’a kadar RAM sunan dörtlü HD + çözünürlüğü destekleyen bir ekranla gelebileceğini iddia etti.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu