Black Shark 3 Pro Özellikleri Geekbench'te Ortaya Çıktı! - TeknoDiot.com

Xiaomi Black Shark 3 Pro, Geekbench’te Ortaya Çıktı!

Abone Ol 

Xiaomi Black Shark 3 Pro özellikleri Geekbench’te ortaya çıktı. Black Shark 3 Pro Geekbench ve 3C listeleri kilit detayları ortaya koyuyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Yeni Black Shark 3 modeli, 3 Mart’ta Çin’de piyasaya süreceğini doğrulandı. Lansman öncesinde, KLE-A0 ve MBU-A0 model numaralarına sahip iki Black Shark cihazı, Çin’in 3C otoritesinin veritabanında ortaya çıktı. Bu sayede Xiaomi Black Shark 3 Pro özellikleri ortaya çıkmış oldu.

Bu cihazlar Çin pazarlarına sırasıyla Black Shark 3 ve Black Shark 3 Pro olarak geliyor olabilir. KLE-A0, bazı önemli detaylarının açıklandığı Geekbench kıyaslama platformunda da yer aldı.

Xiaomi Black Shark 3 Pro, Geekbench'te Ortaya Çıktı!

Ekran görüntüsünde görülebileceği gibi, hem KLE-A0 hem de MBU-A0, 5G’ye hazır cihazlardır. Her iki telefon da 65W hızlı şarjı destekleyen MDY-11-EF / EB şarj cihazı ile donatılmıştır. KLE-A0 ve MBU-A0 Black Shark 3 telefonlarının 3C listesinde başka hiçbir bilgi ortaya çıkmadı. Daha önce MBU-A0 telefonları Çin’in MIIT sertifikasyon kuruluşunda görülüyordu.

Black Shark 3 Pro ortaya çıktı

Xiaomi Black Shark 3 Pro, Geekbench'te Ortaya Çıktı!

MBU-A0 akıllı telefonun Geekbench 5 listesi, tek çekirdekli testte 901 puan ve çok çekirdekli testte 3.015 puan aldığını ortaya koyuyor. Android 10 işletim sistemi cihaza yüklenmiş olarak gelir.

Anakart alanındaki Geekbench listesinde adı geçen mobius adı, akıllı telefonun kod adı olabilir. Kod adından bahsetmişken, KLE-A0B Black Shark 3‘ün Klein olarak kodlandığına inanılmaktadır. MBU-A0’a geri dönersek, telefonun temel frekansı 1.80GHz olan bir Qualcomm yonga seti besleniyor. Snapdragon 865 mobil platformundan gücünü alıyor. Bu işlemciye ise 8 GB RAM eşlik ediyor olacak.

Black Shark 3 veya Black 3 Pro akıllı telefonların özelliklerinde fazla bir şey bilinmemektedir. Son zamanlarda Black Shark 3’ün 65W hızlı şarj için destek sağlayacak büyük bir 5.000 mAh pil ile geleceği ortaya çıktı . Black Shark, önümüzdeki Black Shark 3 akıllı telefonu için Tencent Games ile ortaklık kurdu. Bazı raporlar, Black Shark 3’ün 120Hz yenileme hızı ve 16 GB’a kadar RAM sunan dörtlü HD + çözünürlüğü destekleyen bir ekranla gelebileceğini iddia etti.

Göz atın:   Rainbow Six Siege’e NVIDIA Reflex, Unreal Engine’e ise DLSS ve Reflex Desteği Geliyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!