TeknoDiot
     
     
     

Xiaomi Black Shark 2 Pro Özellikleri Ortaya Çıkıyor

Xiaomi Black Shark 2 Pro Özellikleri Ortaya Çıkıyor

Yakın zamanda tanıtılacak olan Black Shark 2 Pro olduğu söylenen Blackshark DLT-A0 model numarasına sahip yeni gizemli bir akıllı telefon, cihazın bazı özelliklerinin yanı sıra Geekbench’te görüldü.

Tek çekirdekli performansı ve çok çekirdekli performans için 11.304 nokta için olan bu aygıt skorları inanılmaz 3.632 puan – olacak şekilde ayarlanır tanıtılmasına az kalan ASUS ROG Telefon 2, 23 Temmuz’da tanıtılacak.

Xiaomi, 30 Temmuz’da Black Shark 2 Pro oyun akıllı telefonunun tanıtımını yaptığını duyurdu. En yeni Qualcomm yongaseti – Snapdragon 855 Plus’ı kullanacağı varsayılıyor.

Xiaomi Black Shark 2 Pro Özellikleri Ortaya Çıkıyor

Xiaomi Black Shark 2 Pro özellikleri netleşiyor

Geekbench listesine göre, Black Shark 2 Pro, Snapdragon 855 selefine kıyasla % 4.2 daha hızlı CPU ve % 15 daha hızlı GPU performansına sahip olan en son Snapdragon 855 Plus işlemcisi tarafından desteklenecek. Arka planda çalışan Android Pie’nin yanı sıra 12GB değerinde RAM de bulabilirsiniz.

İşler ters gidmezse, Xiaomi Black Shark 2 Pro resmi olarak 30 Temmuz’da Çin’de tanıtılacak.

Xiaomi Black Shark 2 Pro Özellikleri Ortaya Çıkıyor

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei P40 Pro’nun Basın Görseli Ortaya Çıktı!

Buğra Noyan

Huawei’nin Yeni İşlemcisi Kirin 820’nin Özellikleri Ortaya Çıktı

Buğra Noyan

Hindistan’da OPPO Reno2 F Fiyatı Belli Oldu!

Yusuf Karcılar

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.