Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi Black Shark 2 İşte Böyle Görünüyor

Çinli telefon üreticilerinden Xiaomi’nin yeni oyuncu telefonu Xiaomi Black Shark 2’nin arayüzünün nasıl göründüğü internete sızan son bilgiler çerçevesinde ortaya çıktı. İşte karşınızda Xiaomi Black Shark 2.

Xiaomi Black Shark 2, oyuncular tarafından sabırsızlıkla beklenen oyuncu telefonlarından biri ve uzun süredir Çinli şirket üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. İnternete sızan son bilgiler ışığında Xiaomi Black Shark 2’nin kullandığı arayüz ortaya çıktı. Cihazdan alınan ekran görüntüsü sayesinde yeni telefonun arayüzü tüm çıplaklığıyla karşımızda!

Xiaomi Black Shark 2 geliyor


Xiaomi Black Shark 2 İşte Böyle Görünüyor

[sp-related style=”dark” id=”31485″]

Ekran görüntüsüne bakıldığında Xiaomi Black Shark 2‘nin ekranının 19.5:9 oranında olduğunu söyleyebilmek mümkün. Diğer yandan kullanıcı arayüzü önceki modellerden çok da farklı değil ve ağırlıklı olarak benzer bir tasarıma sahip. Siyah tonlamanın hakim olduğu arayüzde yeşil tonları da oldukça dikkat çekici.

Black Shark 2 ve Razer Phone 2, Qualcomm Snapdragon 845 işlemci ve 8 GB RAM özellikleriyle donanım olarak benzerlik gösteriyor. Xiaomi, Razer’dan farklı olarak 128 GB‘lık dahili depolamaya sahip olarak oyunseverlere sunulacak.

Xiaomi Black Shark 2 hakkında bilgilerimiz şuanda bununla sınırlı. Xiaomi Black Shark 2 çıkış tarihi 23 Ekim Salı günü olarak açıklandı. Oyunculara özel olarak sunulacak olan Black Shark 2 tasarımı ve özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu