Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi 70-inç 4K Redmi Televizyonu Duyuruldu!

Televizyon konusu hakkında Xiaomi çokta yabancı değil. Şirket, Mi TV dizisi altında birçok TV yayınladı fakat ilk defa gibi görünüyor. Şirket Redmi markası altında yeni bir TV üretecek. HDR desteği olan 70 inç 4K TV olan Redmi TV ile tamamlandı.

TV, Çin’in Pekin kentinde tanıtıldı ve Xiaomi’ye göre TV, etiket fiyatı 530 $ olarak belirlenerek boyutu, çözünürlüğü ve özellikleri için nispeten uygun fiyatlı bir TV yaptı. TV, dört çekirdekli 64-bit Amlogic SoC ile desteklenecek ve 2GB RAM ve 16GB depolama alanı eşlik edecek. Dolby Audio ve DTS HD gibi başka özellikler de olacak.


Xiaomi 70-inç 4K Redmi Televizyonu Duyuruldu!

Müşteriler ayrıca, çift bantlı WiFi, Bluetooth 4.2, iki USB bağlantı noktası, üç HDMI bağlantı noktası gibi çeşitli konsol seçenekleri bekleyebilir. Böylece tüm konsollarınızı buna bağlayabilirsiniz, AV girişi ve daha fazlası mevcut. Ayrıca, TV’ye eklenecek bir Bluetooth® uzaktan kumandası olacak.

Şu anda, Xiaomi’nin Çin’de TV’yi yayınlamayı planladığı görülüyor. Henüz uluslararası erişilebilirlik hakkında bir haber yok, ancak bazı Mi TV cihazlarının Çin dışında yollarını buldukları göz önüne alındığında, belki de yeni Redmi TV de olabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu