Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, 120Hz Ekran ve 5X Telefoto Kameralı Telefon Üzerinde Çalışıyor

İki hafta önce gördüğümüz haberleri Xiaomi 30 fps’de 8K video kaydetme kapasitesine sahip bir telefon üzerinde çalışıyor.

Şimdi ilk MIUI 11 beta çıkışıylaXDA forum üyeleri, 120 Hz seçeneğiyle gelen ekran ayarlarında bir yenileme oranı değişikliği olduğunu keşfetti.


Bu, Xiaomi‘nin şu ana kadar sadece iki Razer Phone ve ASUS  ROG Phone II gibi oyun telefonlarında kullanılabilen yüksek yenileme hızına sahip bir telefonda çalıştığını doğruluyor.

Xiaomi’den 120Hz ekranlı telefon geliyor

Xiaomi, 120Hz Ekran ve 5X Telefoto Kameralı Telefon Üzerinde Çalışıyor

Yüksek yenileme hızı ekranına ek olarak, Xiaomi’nin yaklaşmakta olan cihazlarda gelişmiş telefoto sensörleri sunacağı anlaşılıyor. MIUI 11‘deki kamera uygulaması menüsü, 5x optik zoom’lu yeni bir telefoto sensör desteğini ortaya koydu. Buna ek olarak, 50x’e kadar dijital zoom sunacak bir ultra-telefoto modu da yer alacak.

Şu andan itibaren 30fps’de 8K video kaydı sağlayacak olan aynı telefonun yeni telefoto kamera ve 120Hz yenileme hızı ekranı ile geleceğine dair net bir bilgi bulunmuyor Xiaomi’nin bu arada bazı resmi ipuçları vermesini bekliyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu