Tiktok Takipçi Satın Al

Xbox One X’in Türkiye Fiyatı Belli Oldu

Microsoft’un çok güvendiği yeni oyun konsolu Xbox One X’in Türkiye fiyatı çok merak edilmişti. İşte Xbox One X’in Türkiye fiyatı.

Xbox One X resmi olarak daha çıkış yapmadı. Geçen aylar içerisinde Xbox’ın resmi web sitesinde Xbox One X’in Türkiye fiyatının 2899 TL yazdığını bile görmüştük. Konsolcu oyuncular Xbox One X’i sabırsızlıkla bekliyorlar. Xbox One X ile uyumlu olan oyunlar neler? Diye sorarsanız hemen aşağıda bulunan bağlantıdan oyunlara bakabilirsiniz.

:: Assassin’s Creed Origins’in Sistem Gereksinimleri

:: İşte Xbox One X ile Uyumlu Oyunlar


Xbox One X’in resmi Türkiye sayfası üzerinden duyurulan fiyatı oyuncular tarafından epeyce eleştirilmişti. Xbox One X, yurt dışında 500 olduğundan dolayı oyuncular eleştiri yaptı. Xbox One X’in Türkiye resmi fiyatı 2899 TL olarak belirlendi. Ülkemizde dolar kurunun yüksek olduğununda altını çizelim.  Son olarak da 7 Kasım 2017 tarihinde Xbox One X resmi olarak piyasaya çıkacak olan dünyanın en güçlü konsolu olarak görülüyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu