Xbox Live Gold Temmuz 2019 Oyunları Belli Oldu - TeknoDiot.com

Xbox Live Gold Temmuz 2019 Oyunları Belli Oldu

Abone Ol 

Xbox Live Gold üyelerinin 2019 Temmuz ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.

Microsoft Xbox Live Gold, üyelerine Xbox’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan Xbox Live Gold servisinin Temmuz 2019 oyunlarını duyurdu.  Xbox One ve Xbox 360 için ücretsiz oyunlar belli oldu!

Tüm oyunlar yalnızca Xbox Live Gold üyelerine, Gold ile Oyunların bir parçası olarak sınırlı bir süre için geçerli olacak . Xbox Live Gold ile en gelişmiş çok oyunculu hizmeti, ücretsiz oyunları ve Microsoft Mağazası’ndaki oyunlarda özel üye indirimlerini elde edersiniz. Oyunların isimleri çok tanıdık gelmese de, bazıları zamanında isim yapmış oyunlardan oluşuyor. Bu oyunlar normalde ücretliyken, Temmuz ayında sadece Xbox Live Gold üyelerine bedava yapıldı.

[sp-related style=”dark” id=”48919″]

Xbox Live Gold Temmuz 2019 Oyunları

Sony’den farklı olarak iki yerine dört oyunu bedava dağıtmaya başlayan şirketin ilk sürprizi Konami’nin efsane oyunlarından biri olan macera oyunu Castlevania: Symphony of the Night oldu. Bedava dağıtılmaya başlanan bir diğer oyun ise Inside oldu.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Uzun soluklu bir bulmaca oyunu olan Inside’ın ardından Big Crown: Showdown da Temmuz ayı itibarıyla artık ücretsiz. Son olarak Meet the Robinsons oyunu da bedava oldu.

Xbox Live Gold Temmuz 2019 Oyunları Belli Oldu

Göz atın:   Haftanın En Çok Satan Oyunları (11-17 Şubat)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu