Tiktok Takipçi Satın Al

Xbox Live Gold Şubat 2020 Oyunları Belli Oldu

Xbox Live Gold üyelerinin 2020 Şubat ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.

Microsoft Xbox Live Gold, üyelerine Xbox’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan Xbox Live Gold servisinin Şubat 2020 oyunlarını duyurdu.  Xbox One ve Xbox 360 için ücretsiz oyunlar belli oldu!


Tüm oyunlar yalnızca Xbox Live Gold üyelerine, Gold ile Oyunların bir parçası olarak sınırlı bir süre için geçerli olacak . Xbox Live Gold ile en gelişmiş çok oyunculu hizmeti, ücretsiz oyunları ve Microsoft Mağazası’ndaki oyunlarda özel üye indirimlerini elde edersiniz.

Oyunların isimleri çok tanıdık gelmese de, bazıları zamanında isim yapmış oyunlardan oluşuyor. Bu oyunlar normalde ücretliyken, Şubatayında sadece Xbox Live Gold üyelerine bedava yapıldı.

Xbox Live Gold Şubat 2020 oyunları

Microsoft, Xbox Live Gold üyelerine Şubat ayında ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı. Bu ayın listesinde yine Xbox One ve Xbox 360 kullanıcılarını bekleyen yapımlar yer alıyor.

Xbox One

  • TT Isle of Man (1 – 29 Şubat) – (normalde 59.99 dolar)
  • Call of Cthulhu (16 Şubat – 15 Mart) – (normalde 39.99 dolar)

Xbox 360 ve Xbox (Geriye uyumluluk ile Xbox One’da da oynanabilir)

  • Fable Heroes (1 – 15 Şubat) – (normalde 9.99 dolar)
  • Star Wars Battlefront 2004 (16 – 29 Şubat) – (normalde 9.99 dolar)
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu