Trend

Çıkış Yaptıktan Hemen Sonra Xbox Game Pass’e Eklenecek 10 Oyun

Xbox Game Pass kütüphanesine eklenecek 10 oyun;

Xbox Game Pass‘in en büyük avantajlarından biri, abonelere ilk günden itibaren oyunlara erişim sağlaması ve bu içeriğimizde Xbox Game Pass’e eklenmesi beklenen 10 oyundan bahsediyoruz.

Xbox Game Pass, Microsoft’un oyun abonelik hizmetidir. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar, aylık bir ücret karşılığında geniş bir oyun koleksiyonuna erişebilirler. Tek bir abonelikle yüzlerce oyunun tadını çıkarmak mümkündür. Bu, oyuncular için büyük bir avantajdır çünkü oyunları satın almak yerine abonelik ücreti ödeyerek geniş bir yelpazedeki oyunlara erişebilirler.


Xbox Game Pass, çeşitlilik konusunda önemli bir rol oynar. Oyun koleksiyonu sürekli olarak güncellenir ve yeni oyunlar eklenir. Bu, farklı türlerdeki oyunlara ilgi duyan herkes için bir şeyler sunar. Ayrıca, oyunların indirilip yerel olarak oynanabilmesi, internet bağlantısının olmadığı durumlarda bile oyun keyfinin çıkarılabilmesini sağlar.

İlk Günden Xbox Game Pass’e Eklenecek Oyunlar

Çıkış Yaptıktan Hemen Sonra Xbox Game Pass’e Eklenecek 10 Oyun

Bununla birlikte birçok oyun artık çıkış yaptıktan hemen sonra Xbox Game Pass kütüphanesine eklenerek oyunculara sunuluyor. Aşağıdaki listemizde de çıkış yaptığı ilk gün Game Pass’e eklenecek oyunlar yer alıyor.

PAYDAY 3

Starbreeze Studios tarafından geliştirilen bu birinci şahıs nişancı ve aksiyon oyunu, arkadaşlarınızla birlikte devasa soygunlar yapmayı amaçlıyor. Xbox Game Pass’e eklenmesiyle oyuncuların ilgisini çekecek.

  • Çıkış tarihi: 21 Eylül 2023

Starfield

Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen bu rol yapma oyunu, uzayda epik bir macera sunacak. Yeni bir evrende geçen yapım, büyük bir etki yaratmayı ve oyunculara farklı deneyimler sunmayı hedefliyor.

  • Çıkış tarihi: 6 Eylül 2023

Fable

Playground Games tarafından geliştirilen bu rol yapma oyunu, harika bir görsellikle oyuncuları büyüleyecek. Oyun dünyasının sevilen serisi Fable’ın yeni versiyonu olacak.

  • Çıkış tarihi: Belirsiz

Senua’s Saga: Hellblade II

Ninja Theory tarafından geliştirilen bu macera ve psikolojik gerilim oyunu, psikoz mağduru ana karakterin hikayesini anlatıyor. İlk oyundan daha iyi bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

  • Çıkış tarihi: 2024

Replaced

Sad Cat Studios tarafından geliştirilen bu iki boyutlu platform ve aksiyon oyunu, piksel sanat tasarımı ve ilgi çekici hikayesi ile dikkat çekiyor. Yapay zeka temalı oyun, oyuncuları farklı bir deneyimle buluşturacak.

  • Çıkış tarihi: 2023

Hollow Knight: Silksong

Team Cherry tarafından geliştirilen bu metroidvania türündeki oyunda, oyuncular ilk oyundaki deneyimi geliştirilmiş şekilde yaşayacaklar. Xbox Game Pass’e eklenerek geniş bir oyuncu kitlesiyle buluşacak.

  • Çıkış tarihi: 2023

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Heart of Chernobyl, GSC Game World tarafından geliştirilen bu birinci şahıs nişancı ve aksiyon oyunu, nükleer olay sonrası zarar görmüş bir dünyada geçiyor. Zorlu bir deneyim ve etkileyici görseller sunmayı amaçlıyor.

  • Çıkış tarihi: Aralık 2023

Cities: Skylines II, Paradox

Colossal Order Ltd. tarafından geliştirilen bu şehir kurma simülasyonu, gerçekçi bir şehir kurma deneyimi sunmayı amaçlıyor. Farklı stratejileri deneyimlemek ve şehir kurma yeteneklerini sergilemek isteyen oyuncular için dikkat çekici.

  • Çıkış tarihi: 24 Ekim 2023

Forza Motorsport

Turn 10 tarafından geliştirilen bu yarış ve simülasyon oyunu, yeni fizikler, pistler ve araçlarla yarış severlere unutulmaz bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

  • Çıkış tarihi: 10 Ekim 2023

Party Animals

Recreate Games tarafından geliştirilen bu eğlenceli parti oyunu, arkadaşlarınızla beraber oynanabilecek. Absürd eğlence sunmayı amaçlayan bu yapım, çeşitli oyun modları ile dikkat çekiyor.

  • Çıkış tarihi: 20 Eylül 2023
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
2
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu