Tiktok Takipçi Satın Al

Xbox Cloud Gaming (Project xCloud) Nedir?

Microsoft tarafından sektörde bulunan Xbox cloud gaming oyunların olduğu bir projedir. Microsoft’un Xbox Game Pass Ultimate, 150’den fazla oyundan oluşan bir kütüphanede hepsini mümkün kılar.

Xbox Cloud Gaming Nedir?

Xbox Cloud Gaming, daha önce Project xCloud olarak bilinen Xbox Game Pass Ultimate ile Cloud Gaming, Android cihazlarda kapsamlı kitaplığından herhangi bir oyunu oynamayı mümkün kılar; tek ihtiyacınız olan, Samsung Galaxy Store veya Google Play Store’dan Game Pass uygulaması, Game Pass Ultimate aboneliği, bir kontrol cihazı ve iyi bir internet bağlantısı (çoğu ev geniş bant ve hatta 4G LTE bağlantıları yeterlidir). MIcrosoft’un Cloud Gaming SSS sayfası “en az 10Mbps indirme hızı” gerektiğini belirtir.


Xbox Game Pass, oyunu bulutta çalıştırarak, Microsoft’un kendi ileri teknoloji donanımını kullanarak ve sonuçları önceden oluşturulmuş ve kullanıma hazır cihazınıza aktararak çalışır. Bu, mütevazı bir Android telefonun The Witcher gibi grafik olarak yoğun oyunları bile sorunsuz bir şekilde oluşturmasına olanak tanır.

Video oyun akışı, YouTube veya Twitch’te yaptığınız gibi bir izleyici kitlesine yayın yapmak gibi bir şey değildir, taşınabilir cihazlarda, Android cihazınızda ve tabletinizde oyun oynamayı çok daha kolay hale getiren bir araçtır. Bu, özellikle en sevdiğiniz oyunları çalıştırmak için uygun bir masaüstü bilgisayarınız yoksa yararlıdır.

Xbox Cloud Gaming (Project xCloud) Nedir?

Xbox Game Pass, Google Stadia gibi diğer oyun yayın hizmetlerine benzer, ancak farklı oyun başlıklarına erişim sağlar. Ek olarak Microsoft, bulut oyun teklifini, akışa ek olarak bir dizi başka özellik sunan Xbox Game Pass Ultimate kapsamında bir araya getirmeyi seçti.

Xbox Cloud Gaming şu anda bağımsız bir hizmet olarak sunulmamaktadır. Ultimate üyeliğini ve Xbox Cloud Gaming hizmetini birleştirmek, oyuncuların kaydoldukları andan itibaren yayınlayabilecekleri düzinelerce oyuna sahip olacağı anlamına gelir.

Bilgisayarda zaten bir Game Pass aboneliğiniz varsa, Windows 10 için Xbox Game Pass uygulamasını ve Android mobil cihazınıza Xbox Game Pass uygulamasını indirdikten sonra Game Pass PC kitaplığından oyunlara erişebilir ve bunları Android cihazlarda oynayabilirsiniz. tablet.

Xbox Cloud Gaming (Project xCloud) Nedir?

Xbox Cloud Gaming (Project xCloud) Nedir?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu