Tiktok Takipçi Satın Al

WWE 2K19’dan Ön Sipariş Tanıtım Fragmanı

WWE’nin yeni oyunu 2K19’un tanıtım fragmanları yayınlandı. Amerikan Güreşi adıyla bilinen eğlencenin oyun dünyasındaki karşılığı olan WWE 2K serisi yeni oyunu WWE 2K19 için ön sipariş videosu yayınladı.

9 Ekim’de çıkış yapacak oyunun yayınlanan tanıtım fragmanında Amerikan Güreşi’nin sevilen güreşçisi Rey Mysterio’ya yer verildi. WWE 2K serisi oyunların çok büyük bir kitle tarafından takip edildiği biliniyor. Oyunun merakla beklenen yeni oyunu WWE 2K19 Amerikan Güreşi’nde en sevilen karakterleri de oyuna dahil edecek.


WWE 2K19'dan Ön Sipariş Tanıtım Fragmanı

9 Ekim tarihinde çıkacak oyunun standart sürümünün yanı sıra 5 Ekim’de Deluxe sürümünün çıkarılacağı belirtildi. Oyun PlaStation 4, Xbox One ve PC platformlarında çıkış yapacak. Oyunun çıkışına oldukça fazla bir zaman var. WWE 2K19’un tanıtım fragmanı yayınlanarak bekleyenlerini heyecanlandırdı diyebiliriz. Bir başka 2K serisi olan NBA 2K19 hakkında bazı haberlere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Lafı fazla uzatmadan sizleri WWE 2K19 için yayınlanan videolar ile baş başa bırakıyoruz.

[ilgiliicerik icerik_id=”19319″] [ilgiliicerik icerik_id=”19315″]

İlgili Makaleler

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu