Tiktok Takipçi Satın Al

League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi

PBE sunucusunda gerekli denemeler yapılarak yakında oyuna eklenecek olan taktik savaşlarını Legaue of Legends‘in resmi sitesinde paylaşılan rehberi sizlere yorumladık.

Taktik savaşlarında ilk olarak bilmemiz gereken aşağıdaki minik efsanelerden birinin bizim suretimiz olduğu…


League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi

Bu bilgiyi öğrendikten sonra yavaş yavaş oyunun kontrollerine geçebiliriz. Oyunun Kontrolleri aşağıda belirttiğimiz gibidir.

Kontroller

Temel Kontroller

Oyundaki çoğu eylem sol fare tuşuyla gerçekleştirilebiliyor.

İlgili Makaleler
 • Şampiyonları sürükleyerek savaş alanındaki yerlerini değiştirebilir veya onları yedek kulübesine götürebilirsin.
 • Eşyaları sürükleyerek şampiyonlarına verebilirsin.
 • Dükkândaki şampiyonlara sol tıklayarak onları satın alabilirsin.
 • Şampiyonları dükkâna geri sürükleyerek onları satabilirsin.
 • Mini haritaya veya skor tablosuna tıklayarak diğer oyuncuların arenalarını görebilirsin.

Sağ tıklayarak minik efsaneni tıkladığın konuma gönderebilirsin.

 • Sağ tıklayarak şampiyonları inceleyebilir ve onlar hakkında daha fazla bilgi alabilirsin.

Gelişmiş Kontroller

 • W – İmlecin bir şampiyonun üstündeyken bu tuşa bas. Bu sayede şampiyonu yedek kulübesinden savaş alanına sürebilir veya savaş alanından yedek kulübesine gönderebilirsin.
 • E – İmlecin bir şampiyonun üzerindeyken bu tuşa basarak onu satabilirsin.
 • 1 ve 2 – Oyuncuların arenalarını sırayla görmek için bu tuşları kullanabilirsin. “1” sonraki arenayı, “2” ise önceki arenayı gösterir.
 • Boşluk – Kamerayı minik efsanen her neredeyse oraya odaklar. Minik efsanen genelde arenanda durur.

Kontroller hakkında detaylı bilgi verdiğimize göre oyun arenasına geçerek oyun haritası hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşalım.

Arena

League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi

 1. Minik Efsane
  • Minik efsanen hep seninle. Ona merhaba demeyi unutma!
 2. Savaş Alanı
  • Burası savaşların gerçekleştiği yer. Şampiyonlarını senin tarafındaki bölümlerde konumlandır. Rakibinse yukarı kısımlarda ortaya çıkar.
 3. Yedek Kulübesi
  • Satın aldığın şampiyonlar onları savaş alanına sürene kadar burada yer alır.
 4. Dükkân
  • Burada ortak bir havuzdan rasgele seçilen şampiyonlarla karşılaşacaksın. Şampiyonların kopyaları da çıkabilir. Şampiyon kopyalarını birleştirerek o şampiyonun daha güçlü bir versiyonunu elde edebilirsin (rehberin sonraki bölümlerinde konudan ayrıntılı bir şekilde bahsedeceğiz).
  • Dükkânı kilitle/aç: Turun başında otomatik olarak yenilenmemesi için dükkânı kilitleyebilirsin. Almak istediğin bir şampiyon varsa ama henüz yeterli altına sahip değilsen bu düğmeyi kullanabilirsin.
  • Yenile: Bir miktar altın ödeyerek dükkândaki şampiyonları yenileyebilirsin. Bu aslında her turun başında bedelsiz olarak gerçekleşir; ancak bazen daha fazla seçenek görmek isteyebilirsin.
  • XP al: Altın harcayarak deneyim puanı alabilirsin. Seviyen yükseldikçe seçebileceğin şampiyonların gücü ve bedeli de artar.
 5. Özellik Takibi
  • Şampiyonlarının faydalanabileceği köken ve sınıf ilavelerini buradan takip edebilirsin.
 6. Eşya Envanteri
  • Eşyalar şampiyonlar onları kullanana kadar burada toplanır (eşyaları şampiyonlara vermek için onları sürükle ve bırak). Eşya taşıyan bir şampiyonu sattığında eşyası buraya geri döner.
 7. Altın Üreteçleri
  • Altın üreteçleri sahip olduğun altına bağlı olarak ortaya çıkar. Her bir üreteç sonraki turun başında bir adet ek birikim altını kazandırır.
 8. Skor Tablosu
  • Oyundaki tüm oyuncuların canını burada görebilirsin. Ayrıca oyunculara tıklayarak onların arenalarını ziyaret edebilirsin.
 9. Bölüm Takibi
  • Bulunduğun bölümde hangi turları kazandığını, hangilerini kaybettiğini ve kaç turun kaldığını gösterir.
 10. Evre Takibi
  • İçinde bulunduğun evreyi ve ne kadar süre kaldığını gösterir.
 11. Rakibin Tarafı
  • Başka bir oyuncunun takımıyla karşı karşıya geldiğinde onun yedek kulübesini, eşya envanterini ve altın üreteçlerini görebilirsin. Ayrıca rakibinin minik efsanesiyle de tanışma fırsatı bulursun
[sp_ad]

Oyun içi Mekanikler

Can

Oyuna 100 Canla başlarsın. Kaybettiğin her savaşın ardından hayatta kalan rakip şampiyonların sayısına ve gücüne bağlı olarak hasar alırsın. Canın sıfıra düştüğünde elenirsin ve şampiyonların diğer oyuncuların onları seçebilmesi için ortak havuza aktarılır.


Altın

Altın oyundaki birincil kaynağın konumunda. Altın kullanarak yapabileceklerin:

 • Şampiyon almak
 • Dükkânı yenilemek
 • Daha hızlı seviye atlamak için deneyim puanı almak

Altın kazanmanın birkaç yolu var:

 • Her turun başında otomatik olarak bir miktar altın gelir.
 • Her turun başında sahip olduğun altın üreteçlerinin sayısına bağlı olarak ek birikim kazanırsın.
 • Galibiyet VEYA mağlubiyet serisindeysen her turun başında ilave altın kazanırsın.
 • Oyunculara karşı savaştığın bir turu kazanır kazanmaz altın alırsın.

Ayrıca ihtiyacın olmayan şampiyonları satarak da altın kazanabilirsin. Güçlü şampiyonları satarken ceza uygulanır; yani onları almak için ödediğin miktarın tamamını geri alamazsın.


Seviye Atlama

Tüm oyuncular oyuna 1. seviyede başlar ve oyun boyunca seviye atlar. Herkes en fazla 9. seviyeye ulaşabilir. Takımında bulundurabileceğin şampiyonların sayısı seviyene eşittir ve seviyen arttıkça daha iyi şampiyonlara erişebilirsin.

Her bir turun sonunda birazcık deneyim kazanırsın. Bu miktar erken safhalarda makul bir hızda seviye atlamak için yeterlidir. Fakat oyun ilerledikçe takımını genişletmeye devam edebilmek için altın harcayarak deneyim puanı alman gerekir.


Oyunun Yapısı

Oyun kendi içinde bölüm ve turlara ayrılmış durumda aşağıda bu bölüm ve turlar hakkında detaylı bilgi verdik.

Bölümler

Oyun genel anlamıyla bölümlerden oluşuyor. Aşağıda bölümler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

[sp_ad]

Turlar

Planlama evresi ve savaş evresinin olduğu her bölüm 1 tur olarak sayılıyor. Turlar arttıkça oyun içi karakter seviylerinizi arttırabilir ve para kazanabilirsiniz.

Planlama Evresi

League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi

Bu evrede herşey otomatik olarak gerçekleşir ve altın kazanırsın. Eğer oyundaki dükkanını kilitlemediysen buradaki şampiyonlar yenilenir. Kilit kısmının ne olduğunu yukarda arena bölümündeki detaylı incelemeden öğrenebilirsin.

Savaş Evresi (PvP)

League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi

Taktik Savaşları’nın büyük bir kısmı rasgele seçilen başka bir rakiple yüzleştiğin PvP turlarından oluşur. Planlama evresi sonlandığında savaş evresi başlar ve hem minik efsanen hem de takımın rakibinin arenasına ışınlanır. Kim bilir, belki de rakibin senin arenanı ziyaret eder! Savaş evresi bir turdaki bütün savaşlar tamamlanıp kazanan ve kaybedenler belirlenene veya süre dolana kadar devam eder. Eğer sürenin sonunda çatışma hâlâ sürüyorsa her iki oyuncu da rakibin hayatta kalan şampiyonlarının sayısına bağlı olarak hasar alır.

Savaş Evresi (PvE)

[sp_ad]

League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi

Bazı turlarda oyuncular yerine yapay zekânın yönettiği canavarlara karşı savaşırsın.

Paylaşımlı Seçim

League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi

Oyunun başlangıcında ve sonraki her birkaç turda bir tüm oyuncular paylaşımlı seçimlere katılır. Paylaşımlı seçimlerde herkes Yakındiyar’ın ortasındaki adaya götürülür ve rasgele belirlenen havuzdan bedelsiz olarak bir şampiyon seçer. İstediğin şampiyonu seçmek için minik efsanenle ona doğru koş ama nereye gittiğine dikkat et. Minik efsaneler dokundukları ilk şampiyonu alır ve seçimini yaptıktan sonra bunu geri alma şansın bulunmaz! Sonraki paylaşımlı seçimlerdeyse canı daha az olan oyuncular seçimlerini önce yapar.

Şampiyonlara Genel Bakış

Taktik savaşları hakkında bilmeniz gereken temel bilgiler bu şekilde. Şimdi ise oyunun karakterleri ve bu karakterlerin kökenleri hakkında sizleri bilgilendirelim.

Oyunda karakterlerin 3 seviyesi bulunmakta. Taktik savaşları rehberinde bu seviyeleri şu şekilde açıklamışlar.

[sp_ad]

Yıldız Seviyesi

Aynı şampiyonun üç kopyasını birleştirerek bu şampiyonun iki yıldızlı halini oluşturabilirsin. İki yıldızlı şampiyonlar fazladan can ve saldırı hasarına sahiptir. Ayrıca yetenekleri de daha güçlüdür.

İki yıldızlı üç şampiyonu birleştirdiğindeyse, o şampiyonun çok daha güçlü ve üç yıldızlı halini elde edersin. Üç yıldızlı şampiyonlar muazzam miktarda can ve saldırı hasarına sahiptir ve yetenekleri tamamen gelişmiştir.

League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi

Aynı şampiyonun üç kopyasına sahip olduğunda bunlar otomatik olarak birleşir. Birleştirilen şampiyonlardan biri zaten savaş alanındaysa, geliştirilen şampiyon otomatik olarak savaşa sürülür.


Aşamalar

Şampiyonlar beş aşamaya ayrılır. Yüksek aşamalı şampiyonlar daha güçlü olsa da daha nadir bulunur ve daha pahalıdır. Oyunun erken safhalarında sadece düşük aşamalı şampiyonlarla karşılaşırsın; fakat seviye atladıkça yüksek aşamalı şampiyonların dükkâna gelme olasılığı giderek artar.

Şampiyon aşamaları yazı rengi, mücevher şekli ve altın bedelinden anlaşılabilir:

 • 1. Aşama (1 Altın)
 • League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi  2. Aşama (2 Altın)
 • League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi  3. Aşama (3 Altın)
 • League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi  4. Aşama (4 Altın)
 • League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi  5. Aşama (5 Altın)

[sp_ad]

Kökenler

Bir şampiyonun kökeni onun nereden geldiğini veya kimin uğruna savaştığını belirtir. Aynı kökene sahip farklı şampiyonları savaşa sürerek kuvvetli özellik ilaveleri açabilirsin! Aynı şampiyonun kopyalarının hepsi köken ilavesinden faydalanabilir; ancak bunların sadece ilki ilave artışı için gerekli olan şampiyon sayısına katkıda bulunur. Kopyalar farklı yıldız seviyelerinde olsalar bile ilave artışını etkilemez.

Her kökenin özgün bir ilavesi vardır:

League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi İblis
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Birden fazla iblisi savaşa sürmek, onlara hedeflerinin manasını yakma ihtimali sunar. Yakılan mana miktarına bağlı olarak hasar verilir. İblis sayısı arttıkça bu ihtimal de artar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Ejderha
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • İki ejderhayı savaşa sürmek, onların yetenek hasarından etkilenmemesini sağlar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Sürgün
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Sürgünler, çatışmanın başında yanlarında herhangi bir şampiyon yoksa bir kalkan kazanır.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Buzul
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Birden fazla buzulu savaşa sürmek, onlara saldırılarla hedefleri sersemletme ihtimali sunar. Buzulların sayısı arttıkça bu ihtimal de artar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Robot
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Robotlar çatışmaya manaları dolu olarak başlar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Seçkin
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Birden fazla seçkini savaşa sürmek, rasgele seçilen bir seçkine iki kat hasar kazandırır.
 • Tüm seçkinleri savaşa sürmek, hepsine iki kat hasar kazandırır.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Soylu
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Birden fazla soyluyu savaşa sürmek, rasgele bir şampiyona zırh verir ve saldırılarının onu iyileştirmesini sağlar.
 • Tüm soyluları savaşa sürmek, takımındaki bütün şampiyonlara zırh verir ve saldırılarının onları iyileştirmesini sağlar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Ninja
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Sadece bir ninjayı savaşa sürmek, ona saldırı hasarı kazandırır.
 • Tüm ninjaları savaşa sürmek, hepsine daha da fazla saldırı hasarı kazandırır.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Korsan
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Yeterli sayıda korsanı savaşa sürmek, her bir turun sonunda fazladan altın kazanmanı sağlar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Hayalet
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Yeterli sayıda hayaleti savaşa sürmek, çatışmanın başında rasgele bir rakibin lanetlenerek başlangıç canının azalmasını sağlar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Vahşi
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Birden fazla vahşiyi savaşa sürmek, saldırdıkça saldırı hızı kazanmalarını sağlar.
 • Yeterli sayıda vahşiyi savaşa sürmek, tüm takımının saldırdıkça saldırı hızı kazanmasını sağlar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Hiçlik Yaratığı
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Yeterli sayıda Hiçlik yaratığını savaşa sürmek, takımının hedef aldığı birimin zırhının bir kısmını yok saymasını sağlar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Yordle
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Birden fazla yordle’ı savaşa sürmek, onlara karşı yapılan saldırıların bazılarının ıskalamasına neden olur. Yordle’ların sayısı arttıkça bu etki de güçlenir.

[sp_ad]

Sınıflar

Bir şampiyonun sınıfı, onun savaşma tarzını belirtir ve tıpkı kökeni gibi çalışır. Sınıflar, takımındaki aynı sınıfa sahip farklı şampiyonların sayısına bağlı olarak fazladan özellik ilaveleri sunar (aynı şampiyonun kopyaları buradan kazandığın ilaveleri de etkilemez):


League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Suikastçı
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi

Suikastçılar çatışmanın başında gizlice savaş alanının karşı tarafına geçer ve kendilerini başlangıçtaki konumlarının tam tersine yerleştirir.

 • Birden fazla suikastçıyı savaşa sürmek, kritik vuruş hasarlarını arttırır. Suikastçıların sayısı arttıkça bu ilave de artar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Kılıç Ustası
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Birden fazla kılıç ustasını savaşa sürmek, onlara saldırılarıyla birden çok kez vurma ihtimali verir. Kılıç ustalarının sayısı arttıkça bu ihtimal de artar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Dövüşçü
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Birden fazla dövüşçüyü savaşa sürmek, onlara fazladan can sağlar. Dövüşçülerin sayısı arttıkça bu ilave de artar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Elementalist
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Elementalistler normal saldırılarından daha fazla mana kazanır.
 • Yeterli sayıda elementalisti savaşa sürmek, çatışmanın başında senin için savaşacak bir elemental çağrılmasını sağlar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Muhafız
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • İki muhafızı savaşa sürmek, çatışmanın başında onlara ve savaşa çevrelerinde başlayan takım arkadaşlarına zırh verir.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Silahşor
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Birden fazla silahşoru savaşa sürmek, onlara saldırılarıyla daha fazla hedefe vurma ihtimali verir. Silahşorların sayısı arttıkça bu ihtimal de artar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Şövalye
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Birden fazla şövalyeyi savaşa sürmek, gelen saldırılardan aldıkları hasarı engellemelerini sağlar. Şövalyelerin sayısı arttıkça engelledikleri hasarın miktarı da artar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Kolcu
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Birden fazla kolcuyu savaşa sürmek, onlara kısa süreli saldırı hızı artışı kazanma ihtimali sağlar. Kolcuların sayısı arttıkça bu ihtimal de artar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Şekil Değiştirici
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Yeterli sayıda şekil değiştiriciyi savaşa sürmek, onlara dönüşüm esnasında can sağlar.
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi Büyücü
League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi
 • Büyücüler normal saldırılarından daha fazla mana kazanır.
 • Birden fazla büyücüyü savaşa sürmek, takımına yetenek hasarı kazandırır. Büyücülerin sayısı arttıkça bu ilave de artar.

ŞAMPİYON TABLOSU

[sp_ad]

League of Legends Taktik Savaşları Oynanış Rehberi

Kaynak: https://tr.leagueoflegends.com/tr/news/game-updates/gameplay/teamfight-tactics-gameplay-guide

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu