Tiktok Takipçi Satın Al

WRC 8 Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Oyun dünyasında ralli denince akla gelen ilk seri olan WRC yeni oyunu WRC 8 FIA World Rally Championship’i nihayet çıkardı.

Oyunun çıkmasıyla birlikte oyuna ait çıkış fragmanı da yayınlandı. Fragmanda oyunun pistleri ve grafikleri oldukça dikkat çekiyor.


Gerçekçi oynanış mekanikleri üzerinde durularak geliştirilen oyunun yılın en sevilen oyunlarından biri olmasına da kesin gözüyle bakılıyor. BigBen Games ekibinin geliştirdiği ve piyasaya çıkardığı oyuna önümüzdeki günlerde oyunun içeriklerini zenginleştirecek bazı ücretsiz güncellemelerin de geleceği belirtiliyor. Oyun PC, PlayStation 4, Xbox One ve Switch platformlarından erişilebilir durumda.

WRC şampiyonası dünyanın en zorlu ve öngörülemez motorspor yarışı. Sürücüler, yardımcı sürücüler ve teknik ekip arabalarından en iyi performansı almak ve her türlü zemin ve hava şartlarında, gece ve gündüz en hızlı olmak için her ihtimali hesaba katmak ve her koşula adapte olmak zorundalar.

:: WRC 8 Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

WRC 8 için geliştirilen yeni dinamik hava şartları sistemi ile artık kar, yağmur ve dolu yağışları araç performansına daha fazla etki ediyor ve gerçek hayata çok daha yakın bir simülasyon sunuluyor.

Yarış esnasında yol tutuşu değişebiliyor, dolayısıyla araçların değişen şartlar için özel olarak ayarlanması, lastik tercihlerinin doğru yapılması, parça stoklarının ona göre yönetilmesi ve hava durumu ekibinin görüşlerinin dikkate alınması gerekiyor… Hava şartları burada basit bir görsel efekt olmanın çok ötesinde, tıpkı gerçek hayattaki gibi sürüş dinamiklerine doğrudan etki ediyor ve böylece oyun yepyeni bir boyut kazanıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu