World War Z Oyununun İlk Oynanış Videosu

World War Z Oyununun İlk Oynanış Videosu

Abone Ol 

Son dönemde zombi temalı oyun ve filmlerin sayısında hatırı sayılır bir artış yaşanıyor. Eskiden zombi temalı tek oyun Resident Evil’dı. Fakat son 10 yılda bu tarz oyunların sayısı hızla arttı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Sadece oyunların değil, zombi istilasını konu edinen film ve dizilerin de sayısında da önemli bir artış söz konusu. Şüphesiz son zamanlarda çıkmış olan en iyi zombi temalı filmlerden birisi de World War Z’di. Filmin ardından şimdi de World War Z oyunu geliyor.

Aslında World War Z oyunu 2017 yılında duyurulmuştu. Yani oyun yeni duyurulmuş değil. Fakat oyunun yapım aşamasında artık sona gelindiğini söylemek, pek de yanlış olmayacaktır.

Paramount Pictures ve Saber Interactive işbirliği ile geliştirilen World War Z oyunu için yeni bir video yayınlandı. IGN aracılığıyla yayınlanan videoda yapımın oynanış dinamiklerine de yer verilmiş. Bahse konu videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

[ilgiliicerik icerik_id=”18570″]

World War Z Oyununun İlk Oynanış Videosu

World War Z videoda da net bir şekilde görüldüğü üzere zombi istilasına karşı hayatta kalmaya çalışan insanların hikayesine odaklanacak. Oyunda 4 kişiye kadar co-op desteği de bulunacak. Bu açıdan oyunu Dying Light’a benzetmek pek de yanlış olmayacaktır.

PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak olan yapımın çıkış tarihi ise henüz netleşmiş değil.

Göz atın:   Oyun Sektöründe Hileyi Önlemek İçin "Anti-Cheat" Programları Artıyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!